Предложение за промяна на датата за изпит, за курса "Ethical Hacking Advanced - февруари 2019"

Здравейте, последният урок за курса "Ethical Hacking Advanced - февруари 2019" е на 27.03, това означава че видеото за урока ще се качи на 28.03-29.03, и след 1-2 дена (в зависимост кога ще се качи урока) идва изпита на 31.03, мисля че времето между последният урок и изпита е недостатъчно за да се усвой и разбере материала, все пак ще се правят и упражнения по 2-3 пъти всяко. По описанието на курса разбирам че този курс ще е малко по различен от предишните курсове за Системна администрация и Етично хакване, на който изпитите бяха тест от 30-40 въпроса като можеше да се ползва Гугъл и 1-2 практически въпроса при който лекторите подсказваха масово, във този курс въпросите за теста ще са 150 "затворени" (предполагам че затворени означава без достъп до нета, което е нормална практика за изпитите на Cisco, Windows и CompTIA) и 4 практически задачи, това означава че изпита ще е тежък и материала трябва да се знае много добре. Предложението ми е, може ли да промените датата за изпита, като насрочите нова дата която да е 2 седмици след последната лекция, мисля че това ще е достатъчно време за да можем да прегледаме целият материал отново, да направим всички упражнение отново и да се подготвим по-добре за изпита, ако искате пуснете една анкета и попитайте участниците във курса какво мислят и те.

 

Поздрави,

Любо