Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Valleri avatar Valleri 304 Точки

Сайт с проблеми за начинаещи - CodeAbbey

http://codeabbey.com/

Ето и линка. Проблемите са от няколко сфери на програмирането и са за начинаещи. Може да влезеш с Gmail. Има ранкове и задачите са подредени по това колко пъти е била решена.
На мен със сигурност ми помогна да развия логиката си и да се запозная с математиката, тъй като не съм я изучавал засилено. :)

Тагове:
10
Programming Basics
GoShow avatar GoShow 595 Точки

Всеки подобен сайт е много полезен за всички, които се опитваме да програмираме.Мерси и успех!!!

0
V.Profirov avatar V.Profirov 1 Точки

Правила на форума

5. Отговори и коментари от типа на: „Браво!“, „Супер“, „Мерси“ ще бъдат изтривани. Вместо да коментирате използвайте системата за гласуване.

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Браво! Много як сайт, довечера като имам време ще си поиграя :)

0
V.Profirov avatar V.Profirov 1 Точки

Правила на форума

5. Отговори и коментари от типа на: „Браво!“, „Супер“, „Мерси“ ще бъдат изтривани. Вместо да коментирате използвайте системата за гласуване.

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Аз я използвах, просто реших да се изразя и в думи! Ако админите решат да изтрият коментара, но според мен става въпрос за коментар който е от една дума и не изразява нищо в него. По тази логика не мога да използвам тези думички така ли ? 

0
dimitarstoyanov90 avatar dimitarstoyanov90 164 Точки

В същата тематика мога да препоръчам http://stackoverflow.com/ , което по своему си е форум и от личен опит съветвам да задавате въпроси свързани с програмирането, странични за момента от настоящия подготвителен курс (за по любознателните)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.