Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

simpler avatar simpler 2 Точки

Въпрос относно ВУЗ-партньори

Въпросът ми е относно ученето във някой от университетите - партньори (тези във Варна и Бургас). Тъй като ще се учи задочно успоредно със Софтуни, бих искал да знам колко често трябва да се ходи до самият университет за изпити/лекции. Ще съм благодарен ако дадете информация конкретно за БСУ (тъй като няма видео представяне и е много трудно да се намери информация точно за това) .

Благодаря предварително!

0
Въпроси за SoftUni 28/11/2014 12:16:30
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Препоръчвам ти да звъннеш на администрацията на БСУ да ги питаш - те ще ти дадат най-точна и актуална информация.

На мен в MTM College още не ми се е налагало да ходя и мисля, че ще е така до края на първата година в СофтУни.

1
27/11/2014 11:09:33
nickpanaiotov avatar nickpanaiotov 21 Точки

А какви пари плащаш на колежа като такса?

1
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте,

Таксите сме ги посочили тук. Представили сме подробна информация за обучението - продължителност и заплащане.

1
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Съветвам те да се свържеш с администрацията на желания от теб ВУЗ и да ги попиташ. Тук може да намериш контактите на партньорите ни - МТМ Колеж, БСУ и ВСУ. Ако имаш други въпроси може да се обърнеш и към нас.

1
micro3x avatar micro3x 135 Точки

Здравей колега,
Аз се записах във ВСУ и съм от София.
Учебната година вече започна и дори имам първата си оценка в книжката. :)

Занятията по предметите които не са общи със СофтУни ни ги водят тук в София. Същото важи и за изпитите. Не се налага изобщо да се ходи до Варна. 

За съжаление комуникацията не е много на ниво но мисля, че това е така защото още не сме се сработили. Все пак сме пилотната група по схемата СофтУни + ВСУ.

2
simpler avatar simpler 2 Точки

Благодаря на всички за отговорите!

Главното ми притеснение беше, дали няма да се налага да се ходи до самият университет прекалено често (всяка седмица or so), но предполагам, че това не е така. Ще се свържа с конкретният университет и ще постна тук отговора за бъдещи колеги търсещи информация :).

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.