Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ExGiX avatar ExGiX 0 Точки

Programming Basics , Прием

Здравейте!
Искам да попитам относно няколко неща.
1.Изпита на "Programming Baiscs" заплаща ли се и ако да колко е ? 
2.Трябва ли да ходя на мяста или изпита е онлайн?
3.Трябва ли да съм завършил срено образования да кандидатсвам в СофтУни ? 

Благодаря за информацията предварително :) 

Тагове:
0
Общи приказки
svetoslav_0 avatar svetoslav_0 1009 Точки

Здравей,

1. Курс Programming Basics е напълно безплатен. Завършва с изпит, но не е задължителен. Необходим е само, ако и след да продължиш напред. Таксата за т.нар. "Ранно плащане" е 50 лв., а в последните няколко седмици става 100 лв.

 2. Изпита се провежда онлайн и можеш да си го направиш навсякъде, вкъщи, в библиотеката, където решиш.

3. Не се изисква нищо, освен мерак ;)

1
ExGiX avatar ExGiX 0 Точки

Благодаря много за информацията ,  но искам да попитам още нещо.
1.Всички изпити ли се провеждат онлайн ? (Питам защото нямам възможност да ходя примерно до София за изпит ) 
2.Ако завърша под 5.00 ще получа ли диплома ? 
3.Изисква ли се много математика ? 

0
svetoslav_0 avatar svetoslav_0 1009 Точки

1. Всеки курс завършва с изпит или разработка на индивидуален проект. За изпити се ходи на място (с изключение на Basics), а за проекти мисля, че почти винаги могат да се защитават по Skype. По мои много груби сметки около 80-85% от курсовете завършват с изпит, т.е. ще трябва да ходиш до София...

2. На края на всеки курс можеш да изкараш сертификат за съответния курс, ако оценката ти е 5.00 или повече. Мисля, че това не важи за дипломата. Така или иначе знанията ще са ти по-важни.

3. Това е тема, по която е говорено доста. Според мен е доста важна, помага да се развие мисленето. В крайна сметка колкото повече знаеш, толкова повече знаеш :)

Твърди се, че се оцелява и без да имаш солидни знания по математика. Всичко е възможно, всичко зависи от теб и от това колко си упорит.

0
29/05/2019 22:09:38
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.