Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

PetarIliev1 avatar PetarIliev1 73 Точки

Java OOP Retake Exam - 18 April 2019 - BussinesLogic

http://www.mediafire.com/folder/pi0pphx9oytlh/src

Judge 0 / 150    --- Ако някой може да разгледа кода и да ми каже защо не минават тестовете.

Във класът ManagerControllerImpl съм сложил try-catch блокове но със и без тях резултата е същият.

Тагове:
0
Java OOP Advanced
d.velichkov avatar d.velichkov 1 Точки

В условието на задачата се казва: 

Note: The ManagerControllerImpl class SHOULD NOT handle exceptions! The tests are designed to expect exceptions, not messages!

Сложи try/catch- а в мейн. Аз също имам проблеми с тази задача, изкарвам 42/150 на бизнес логиката. Тоест първите 2 теста, които ги има и в условието на задачата минават. Ако някой се е сблъскал със същия проблем, моля да сподели мнение.

Не мога да изтегля целия проект. Задължава ме да си направя premium account. 

Ето линк към моето решение до момента: https://mega.nz/#!LxV2XQZB!ktnE8gtvf0MLjosQnDJt1u-TMbLytEmsmFGrBXpIHsw

0
04/08/2019 07:56:41
PetarIliev1 avatar PetarIliev1 73 Точки

Просто във този zip съм сложил try-catch предишните събмити бяха без try-catch  във ManagerControllerImpl класът така , че няма значение все си е 0/150 просто съм пратил zip-a със try-catch.

0
04/08/2019 13:27:16
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.