Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Променена професия "WEBSITE / FRONT-END DEVELOPER"?

Здравейте,

защо професията е променена? Махнато е SEO, PS, Wordpress и тнт. Това означава ли, че няма да има подобни курсове? В мой предишен пост преди доста време, ми беше казано, че ще ги има като fast-track курсове. 

Какво ще се случи сега? Понеже ще съм 2ро ниво, и повече ме влече "сайтаджииството", какво ще се прави?

Ако може малко повече информация от екипа на СофтУни.

Благодаря :)

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni 17/12/2014 03:28:41
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Best Answer

Планираме SEO курсове през 2015. За WordPress и Photoshop заивси от готовността на външни лектори да направят такива курсове.

2
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

По всяка вероятност са махнати, защото няма да бъдат като редовни курсове както ти каза, фаст-тракс не са описани при професиите (например unity developer професията е неактивна), щом преди са ти отговорили, че ще бъдат по този начин, едва ли ще бъде променено за момента.

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Публикувам това защото преди ми беше казано, че ще ги има като фаст-трак. Но видях, че за колегите които сега бяха 2ро ниво нямаше фаст-тракове, и се чудя кога ще са? Ще ги имали?...

За това искам отговор от екипа на СофтУни. Можех да им пиша на мейла, но го направих тук защото мисля, че и други хора се интересуват от това.

0
17/12/2014 12:29:18
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

404 ми дава...

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

И какво трябва да направя? Какво общо има 2-3 ниво с 4, 5 и 6? Аз ли нещо бъркам...

0
17/12/2014 14:19:51
alek1339 avatar alek1339 57 Точки

По принцип беше доста не справедливо, тъй като аз а предполагам и други исках втори сем. да продължа website/font-edn developer а се оказа, че трябваше да продължа със C# ООП в което не можах да навляза и дори нямахме C# 2 тъй като сме имали лекция за напреднали... Малко не честно ми се вижда на мен ама както и да е... Може и да не съм прав, това си е само мое мнение.

2
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Един от следващите Fast Track курсове ще бъде Search Engine Optimization. WordPress е възможно да има, но по-нататък. А за Photoshop, като отделен курс, не сме говорили, но това не е изключено да пуснем и такъв (другия вариант е да бъде включен към някакъв по-общ курс).

0
devil619 avatar devil619 62 Точки

Ама fast-track курсове не ни устройва, понеже трябва да се подготвяме за редовните курсове и за fast-track курсове. Да се измисли по някакъв начин определени хора да се записват и на тях да им се водят редовни курсове по това което искат да учат. Мисля, че ще е добър вариант. Понеже аз искам да си уча задълбочено по курса който искам да изучавам, а не да уча за редовните и отделно fast-track, не мисля че един начинаещ студент би се справил без да му изпуши главата.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.