Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Променена професия "WEBSITE / FRONT-END DEVELOPER"?

Здравейте,

защо професията е променена? Махнато е SEO, PS, Wordpress и тнт. Това означава ли, че няма да има подобни курсове? В мой предишен пост преди доста време, ми беше казано, че ще ги има като fast-track курсове. 

Какво ще се случи сега? Понеже ще съм 2ро ниво, и повече ме влече "сайтаджииството", какво ще се прави?

Ако може малко повече информация от екипа на СофтУни.

Благодаря :)

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni 17/12/2014 03:28:41
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5293 Точки
Best Answer

Планираме SEO курсове през 2015. За WordPress и Photoshop заивси от готовността на външни лектори да направят такива курсове.

2
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1548 Точки

По всяка вероятност са махнати, защото няма да бъдат като редовни курсове както ти каза, фаст-тракс не са описани при професиите (например unity developer професията е неактивна), щом преди са ти отговорили, че ще бъдат по този начин, едва ли ще бъде променено за момента.

0

Публикувам това защото преди ми беше казано, че ще ги има като фаст-трак. Но видях, че за колегите които сега бяха 2ро ниво нямаше фаст-тракове, и се чудя кога ще са? Ще ги имали?...

За това искам отговор от екипа на СофтУни. Можех да им пиша на мейла, но го направих тук защото мисля, че и други хора се интересуват от това.

0
17/12/2014 12:29:18

404 ми дава...

0

И какво трябва да направя? Какво общо има 2-3 ниво с 4, 5 и 6? Аз ли нещо бъркам...

0
17/12/2014 14:19:51
alek1339 avatar alek1339 57 Точки

По принцип беше доста не справедливо, тъй като аз а предполагам и други исках втори сем. да продължа website/font-edn developer а се оказа, че трябваше да продължа със C# ООП в което не можах да навляза и дори нямахме C# 2 тъй като сме имали лекция за напреднали... Малко не честно ми се вижда на мен ама както и да е... Може и да не съм прав, това си е само мое мнение.

2
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1385 Точки

Един от следващите Fast Track курсове ще бъде Search Engine Optimization. WordPress е възможно да има, но по-нататък. А за Photoshop, като отделен курс, не сме говорили, но това не е изключено да пуснем и такъв (другия вариант е да бъде включен към някакъв по-общ курс).

0
devil619 avatar devil619 62 Точки

Ама fast-track курсове не ни устройва, понеже трябва да се подготвяме за редовните курсове и за fast-track курсове. Да се измисли по някакъв начин определени хора да се записват и на тях да им се водят редовни курсове по това което искат да учат. Мисля, че ще е добър вариант. Понеже аз искам да си уча задълбочено по курса който искам да изучавам, а не да уча за редовните и отделно fast-track, не мисля че един начинаещ студент би се справил без да му изпуши главата.

3