Loading...
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

[Exam Problems] JavaScript Basics - The Numbers (4 September)

Здравейте,

реших я тази задача, в конзолата ми вървъ всичко, но когато я поставя в Judge 0... някаква грешка излиза. От къде може да е проблема?

function solve(arr) {
var numbers = arr.match(/(\d+)/g);

for(var i = 0; i < numbers.length; i++) {
var number = numbers[i];
var hex = Number(number).toString(16);
hex = "0000".substr(0, 4 - hex.length) + hex;
console.log("0x" + hex.toUpperCase());

}
}
Тагове:
0
JavaScript Fundamentals 30/12/2014 00:30:40
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Аз не виждам return-a. Може поне да кажеш грешката.

Послепис: т.9 от правилатаоправи заглавието, моля. 

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Има console.log, тъй че от друго ще да е.

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

При мен няма грешка. Проблема е, че ми дава 0 точки Judge, а при мен върви всичко.

ПП: Каква е заликата дали заглавието ще е "Проблем с задача 02. The Numbers ( от изпит по JavaScript 4 September)" или "[Exam Problems] JavaScript Basic - Problem {2} The Numbers", аз не виждам разлика. Заглавието ми не е "проблем с задача" или " проблем с втора задача" или " въпрос с задача от изпит" ...

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Щом ти дава 0 точки, предполагам и нулевите тестове не минават. Виж в детайлите и кажи точно какво пише там на нулевите тестове.

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Arr[0] ми мачва само първия match. И пак не работи. Въпроса ми е: защо при положение, че при мен всичко е нормално, в judge дава 0. Дали това е наша грешка...?

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Кое не работи като аз го подкарах? Губят се 90 точки от това, че не си форматираш изхода като хората просто...

Просто виж как ти го подават, разгледай авторското решение ако искаш.

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Аз ли съм луд? Ето какво ми показва в WebStorm когато сложа [0]: http://picbg.net/img.php?file=535facb562446f6a.png

А в Judge ми изкарва и 4те? Е това нормално ли е?

Значи при мен в WebStorm излиза всичко точно, в Judge ми дава 0 и има грешки. Когато при WebStorm има грешки, или не се показва всичко, в Judge работи??? :@:@:@

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Ами нормално е, това, че webstorm ти слепя log-овете, не значи, че е коректно да работят по този начин. Judge работи както трябва и прави 4 различни лога.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.