Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Venam92 avatar Venam92 1 Точки

Проблем с качване на Web приложение на Hosting Server

 Някой може ли да помогне с този проблем. Направих приложение на localhosta и върви без проблеми, но като го качих на 2 host сървара(единият платен другият безплатен). Проблемът възниква още от първият ми зареден файл. На платеният сървър не излиза грешка на безплатният изписва че неможе да намери класовете които са обозначени със namespaces. Кодът:

<?php
session_start();
spl_autoload_register();
$config = parse_ini_file('Configs/db.ini');
const DIR ="http://localhost";
const ROOT ="proba";

$pdo = new PDO($config['dsn'],$config['user'],$config['password'],[PDO::ATTR_ERRMODE=>PDO::ERRMODE_EXCEPTION, PDO::ATTR_CASE=>PDO::CASE_LOWER]);
$db = new \Database\PDODatabase($pdo);
$template = new \Core\Template();
$data_binder = new \Core\DataBinding();

$transaction_repository = new \Repository\TransactionRepository($db);
$transaction_service = new \Service\TransactionService($transaction_repository);
$transaction = new \Http\HttpTransaction($transaction_service,$data_binder,$template);

Pdo се свързва със базата данни мога да гарантирам, но редът $db = new \Database\PDODatabase($pdo); забива до там и не продължава. Пробвах да го закоментирам и същото се получава и със следващия ред. Реших че от мързел да изписвам use Database/PDODatabase е възникнал проблемът, но пак не става. Смятам че е нещо базисно където имам пропуски но може и да греша. Пак повтарям на localhosta върви но на hosta възниква този проблем. Има ли някой който може да ми разясни къде допускам грешка.

Тагове:
0
PHP Web
Venam92 avatar Venam92 1 Точки

Ето и Error message-a който ми се появява:

Fatal error: Uncaught Error: Class 'Database\PDODatabase' not found

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.