Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nika_19 avatar nika_19 1 Точки

Стажове за ученици

Здравейте, може ли някакъв съвет.Ходя на курс - ит кариера и сме учили c#, опп , база данни, сега сме на разработка на софтуер(и имаме представяне на проект - конзолно или winform app).Курса иска да си  търсим стажове,но се чудя дали с това, което сме взели е достатъчно досега  и дали биха ме  взели.

Тагове:
0
Общи приказки
KeepCoding avatar KeepCoding 554 Точки

Има един сигурен начин да разбереш - кандидатствай. Ако не се получи, то тогава ще си видял къде са дупките в знанията или пък какво още трябва да се научи. Също и ще придобиеш опит в ходенето по интервюта и правене на задачи. Най-важното е да не падаш духом ако те откажат, а да се учиш и усъвършенстваш.

Но да знаеш - някои компании сега правят пролетни стажове. Така че стягай Си-Ви-то и почвай да пращаш преди да са изтекли сроковете. 

0
29/02/2020 10:01:44
nika_19 avatar nika_19 1 Точки

Ясно,а кои са тези компании и има ли ги  и в Пловдив?

0
KeepCoding avatar KeepCoding 554 Точки

Оо не знам. По принцип разглеждам само в София и то компании, които си търсят Java. Знам че "Programista" имат офис там и че имат C#, Java и други стажове. Но срокът за кандидатстване и предаване на задачи беше до 25.02 като стажът почва някъде около 10 март. Може да се пробваш да се свържеш с някой HR от компанията и да ги питаш дали може да направиш късно кандидатстване.

Поразрови се в нета. Пиши нещо от сорта на "софтуерни компании в пловдив" и почвай да гледаш какви технологии търсят и дали правят стажове. Напр. намерих това: https://dev.bg/joblist/?slug=%d0%bf%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%b4%d0%b8%d0%b2 

0
nika_19 avatar nika_19 1 Точки

Благодаря.

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.