Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Nicky89 avatar Nicky89 15 Точки

Поправителна сесия: разпределение на изпити по дати и часове? ( ниво #2)

Здравейте,

1. Видях че поправителната сесия ще се проведе съответно 19, 20, 21 и 22 януари (четири дати за четирите курса), НО не видях никъде в колко часа са съответно изпитите?

2. Заплащането на изпитите пише, че е от 12 януари до 18, НО при мен като цъкна на заплащене нищо не ми излиза?

3. Може би най-важния въпрос: Знам, че не може да се запише следващо Ниво с повече от 1 невзет изпит, това означава ли, че трябва да заплатя отново цялото Ниво #2 и да се ява на всички изпити или тези, които съм си взел се признават?

Благодаря предварително за отговорите!

 

Поздрави,

Ники

 

0
Въпроси за SoftUni
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

1. График на залата - тук са описани часовете и вероятно няма да бъдат променени.

Съответно в момента: 

OOP - 19 Януари 10:00 - 16:00

JS OOP - 20 Януари 10:00 - 16:00

JS Apps - 21 Януари 09:00 - 15:00

JS Angular - 22 Януари 09:00 - 14:00

КПК - 23 Януари 10:00 - 16:00

 

2. Прав си, не е само при теб, чакаме.

 

3. Това трябва някой да ти отговори със сигурност, най-добре питай екипа тукМисля, че видях отговор от екипа, в който се казваше, че повторното записване на ниво е на половин цена, но може и да те лъжа :) Иначе каквото си си взел - със сигурност ще се признава.   

Колегата под мен е отговорил :)

0
12/01/2015 16:12:25
Nicky89 avatar Nicky89 15 Точки

Страницата не е намерена 

Това ми излиза..

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Може би форумът ти чупи линка, директният такъв е: https://softuni.bg/home/schedule, копни го в url-a, ако го чупи след цък или цъкни горе на името ти в хедъра - > График на учебната зала

0
12/01/2015 16:18:19
DimitarYotov avatar DimitarYotov 75 Точки

Аз пропуснах цялото второ ниво (бях платил), но по др причини се наложи да го пропусна. Запитах и ми казаха че трябва наново да си платя и от начало. Така че ако имаш повече един невзет(или по някаква причина не го преминеш) предполагам и ти ще трябва да направиш като мен. 

Аз имам един др въпрос кога ще е активно плащането за Ниво 2 (което започва сега Януари)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.