Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

SimeonSimeonov avatar SimeonSimeonov 77 Точки

[Team Building] Има ли ски ентусиасти в СофтУни?

Здравейте колеги,чудно ми е дали има други фенове на зимните спортове тука и които да живеят в София.
Ако се намират такива,ако искате може да измислиме нещо и да ходиме заедно на боровец например(и да си разделим разходите по транспорта)?

Тагове:
1
Общи приказки 16/01/2015 23:13:35
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Аз съм голям фен. Започнах да карам ски преди има няма 17 години. Тази година обаче по обективни причини съм прибрал ските под леглото и няма да имам възможност дори да се разпиша :( Лично аз предпочитам да карам през седмицата или пък вечерта, защото е доста по-спокойно. Събота и неделя през деня си е изнервящо да се кара с това безкрайно чакане...

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ски караме, транспорт имаме, но време нямаме.

В тази връзка, не е ли по-лесно да се орагнизаираме пак за футболче. Ето тука преди се уговаряхме, но от декември не сме играли: https://www.facebook.com/groups/FootballTelerikAcademy/.

4
Lubomirrrr avatar Lubomirrrr 32 Точки

Аз пробвах ски,но не ми хареса и се прехвърлих на сноуборд(тук си паснаха нещата).И така вече 4-та година,незнам само защо на Витоша не направят нещо по модернизирането на лифта пистите и т.н.(не е като да няма желаещи)Събота и неделя е кошмар там,Банско си е голямото удоволствие и знае човек защо плаща.

Тази събота ще ходя сутринта на Витоша,след обед става една борба....

0
15/01/2015 12:54:49
knoteva avatar knoteva 1081 Точки

Утре(май вече е днес) ще ходим на Витоша. Ако си свободен

0
17/01/2015 00:37:02
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.