Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

СофтУни конф 3.0 - 20-22 март 2015 - Пампорово

Колеги,

Започна записването за СофтУни конфа:

Запиши се за СофтУни конфа
(20-22 март 2015 @ Пампорово)

 

 

 

Имаме дата и място за провеждане на СофтУни Конф март 2015:

Вече имаме страница на събитието, конкретна оферта, лектори и програма, всичко. Събитието е подобно на предните два СофтУни конфа:

Очакваме ви!

43
Events 19/02/2015 19:54:32
nikbikbank avatar nikbikbank Trainer 76 Точки

Трябваше да е малко по-рано да хванем  и ски сезона, ама какво да се прави.. То се е видяло пак ще се пие :D

4
kyamaliev avatar kyamaliev 209 Точки

И аз ще дойда и то с кеф!

1
AsenT avatar AsenT 7 Точки

+1 и от мен. Дано и някъкъв сняг да е останал до тогава :-)

0
lowry avatar lowry 14 Точки

Здравейте колеги ;)

когато чуя за пиене, пардон конференция наострям уши laughing cool.

Така, шегата настрана, аз съм нов в софтуни и съм подготвително ниво, но не ми стана ясно за кои е конференцията и дали и ние може да присъстваме? Но най-интересното е, че на 22 март 2015 от подготвителното ниво имаме изпит (поне така е обявен по график). Дори и да не сме поканени, да не би изпитът да се проведе без трейнъри laughing?

P.S. За конференцията съм твърдо за и бих присъствал, имам още три свободни места в колата ако някой иска да пътуваме заедно ;)

0
07/02/2015 20:59:57
Vessela avatar Vessela 11 Точки

Конференцията е за всички желаещи :)

1
v.indzhev avatar v.indzhev 37 Точки

Говореше се изпита ви да бъде преместен на 28 март, но все пак това не е официално. Ще получите мейли, ако има нещо такова

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Изпитът по C# основи ще се измести с 1 седмица, така че ням да съвпада с конференцията.

2
nick.genov avatar nick.genov 104 Точки

Как става записването?

0
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Щом Наков не споменава конкретна цена, значи все още уточняват нещата. Предполагам по-късно ще излезе инфо за записванията, май и миналия път беше така.

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ще пуснем записване до няколко дни.

1
gochev avatar gochev 5 Точки

е за пампорово всяко време е удобно :+) 

1
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте, колеги,

Датите за конференцията са 20-21-22 март. Както знаят студентите от Ниво #0 на 22 март е приемният изпит. Тъй като конференцията е за всички (не само за студентите от нива #1, #2 и #3, но и за тези от Ниво #0 и фенове на СофтУни), приемният изпит ще бъде изместен за следващата седмица (неделя) - 29 март. По този повод, плащанията за изпита ще започнат от 23 февруари (понеделник). Ще Ви уведомим по имейл, а в профила Ви ще се появи оранжево каре, което ще Ви прикани да си платите за изпита 50 лева (които се приспадат от таксата за Ниво #1).

Оставам на разположение, ако имате някакви въпроси. 

Успешна и снежна седмица! :)

4
09/02/2015 13:26:07
saivanov avatar saivanov 5 Точки

Уважаеми колеги,

предвид ограничените места за конференцията, искам да попитам, може ли да заплатя и за придружаващо лице, което няма да присъства на конференцията, а само ще ползва нощувките и храната? Наясно съм, че ако няма достатъчна леглова база, мога да заявя само участие в конференцията, а пък да си намеря друг хотел, но бих се радвал ако може всичко да е уредено на едно място.

 

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Може, просто си вземи 2 билета. Ако не стигнат местата, имаме принципна уговорка със съседни хотели на подобна цена.

1
20/02/2015 13:14:00
p.tseperski avatar p.tseperski 21 Точки

Здравейте,

Аз имам няколко може би тъпи въпроси - проблем ли е да взема и жената и детето с мен?

И какви пакети би трябвало да избера - за мен ранно записване от 120 лв. (което предполагам включва 3-те дена или се лъжа), а за тях (те няма да участват, т.е. само нощувки)?

 

Благодаря предварително! :)

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ами би трябвало да вземеш двойна стая (2 по 120 лв.), а детето да е при вас.

Другият вариант е да търсиш хотел наоколо и да вземеш билет само за конфа (35 лв.)

1
p.tseperski avatar p.tseperski 21 Точки

Окей, мерси много! :)

0
bewolf avatar bewolf 30 Точки

+1 и от мен. Този път ще се постарая да дойда. Въпреки че не се познавам лично с никой, какво по-подходящо място да се завържат контакти със себеподобни.

п.с. Ще тръгвам на 20-ти от Гоце Делчев и имам 3 места в колата.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.