Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

СофтУни конф 3.0 - 20-22 март 2015 - Пампорово

Колеги,

Започна записването за СофтУни конфа:

Запиши се за СофтУни конфа
(20-22 март 2015 @ Пампорово)

 

 

 

Имаме дата и място за провеждане на СофтУни Конф март 2015:

Вече имаме страница на събитието, конкретна оферта, лектори и програма, всичко. Събитието е подобно на предните два СофтУни конфа:

Очакваме ви!

43
Events 19/02/2015 19:54:32
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Колеги, някой, който тръгва в петък от София да има свободно място в колата? :)

Впрочем, нали всички вече са наясно, че 21-ви е работен ден?

1
02/03/2015 17:05:31
Stoyan.Stoyanov avatar Stoyan.Stoyanov 96 Точки

И аз си търся едно място за същото време, от същото място :)

0
LyudG avatar LyudG 13 Точки

Стояне, ако не си намерил място, аз имам едно:)

0
ICETOO avatar ICETOO 24 Точки

Аз също си търся превоз от София в петък.

0
ksevery avatar ksevery 35 Точки

Здравейте, едни приятели искаха да се запишат за конфа, но им излиза, че нямат право да се запишат. Да не би да са свършили местата вече? Или има някакъв проблем? Би било кофти, ако няма места вече, при условие че още не е свършило даже и ранното записване. Благодаря предварително за отговора.

0
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

А влезнали ли са с профила си в системата? Какъв е точният проблем, който срещат, яко може да дадете повече информация? smile

0
ksevery avatar ksevery 35 Точки

Влезнали са чрез Facebook, давам и снимка на екрана - взето е от моя профил, но при тях излиза същото.

0
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

Ами, за да се запишат, трябва да заявят плащане: https://softuni.bg/users/payments/pay

0
slavi.koen avatar slavi.koen 38 Точки

Колеги незнам дали тук е мястото, но как мислите дали ще се пооправи времето до 20-ти, че като го гледам по новините тегаво си е :S

0
bewolf avatar bewolf 30 Точки

Да се надяваме, че няма да е особено приятно пътуването през тези балкански пътища, които не се знае дали и колко ще са почистени.

0
SvetlinYotov avatar SvetlinYotov 7 Точки

Колеги, има ли някой, който минава покрай Ботевград (по автомагистрала "Хемус") в петъка с две свободни места? smile

0
Achev avatar Achev 53 Точки

Там съм отново, разбира се.

Имам въпрос относно стаите, ние ли ще си избираме с кой да сме в стая, и ако да като на миналия конф ли на място ще се разпределяме, понеже искам да съм с приятелката ми ?

Също така видях в предишните коментари, че след като мине срока за рано плащане, който вече мина, ще бъдем прехвърлени присъствено , но аз още не съм, от мен ли е проблема или още никой не е прехвърлен ?

0
ksevery avatar ksevery 35 Точки

Не си само ти, и аз не съм записан все още. Предполагам още никой не е записан, чакаме засега.

0
bewolf avatar bewolf 30 Точки

И при мен излиза "Нямате право да записвате курса присъствено" и бутона Запиши присъствено стои неактивен (ако мога така да се изразя), а в профила ми излиза, че заявката и плащането ми са приети успешно...Май е всеобщ проблем.

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

На 13 март, платилите ще бъдат записани. Извиняваме се за забавянето. Щом имате успешно плащане имате правото да присъствате на Конфа. :)

1
LittleNinja avatar LittleNinja 71 Точки

Здравейте,

някой, който ще пътува в петък, дали има свободно място в колата? Или пък някой да знае дали ще се събираме някъде, за да се разпределим по коли, като за предишния конф? : )

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ще пуснем официално записване за шьофьори и пътници в понеделник.

3
TonislavAtanasov avatar TonislavAtanasov 86 Точки

Да, супер и аз това щях да питам! Аз не знам дали има как да се стигне с влак до там, но ако може и ако има ентусиасти, съм супер навит и да си спретнем едно old school пътуване :)

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Местата за СофтУни конфа свършиха. Ще приемаме записвания до края на деня. От утре вече няма да се приемат нови регистрации.

1
bewolf avatar bewolf 30 Точки

Списъка с шофьори е вече активен, предполагам повечето са получили e-mail. Но който не го следи редовно, може да научи и от тук.

0
nina75 avatar nina75 143 Точки

Здравейте, има една платена резервация(от 120лв), обаче човекът няма да може да дойде. Ако някой все още се чуди да драсне тук :)

0
SummonedToDIe avatar SummonedToDIe 19 Точки

Колеги, инфо за колегите пътуващи от София.

Карайте смело по главния път Асеновград-Чепеларе. Няма никакво спиране, пътя е изчистен.

 

 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.