Запиши се за СофтУни конфа(20-22 март 2015 @ Пампорово)
Loading...
+ Нов въпрос
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5297 Точки

СофтУни конф 3.0 - 20-22 март 2015 - Пампорово

Колеги,

Започна записването за СофтУни конфа:

Запиши се за СофтУни конфа
(20-22 март 2015 @ Пампорово)

Имаме дата и място за провеждане на СофтУни Конф март 2015:

Вече имаме страница на събитието, конкретна оферта, лектори и програма, всичко. Събитието е подобно на предните два СофтУни конфа:

Очакваме ви!

43
Events 19/02/2015 19:54:32
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1076 Точки
Best Answer

Приятели,

Трябва да знаете, че местата за СофтУни Кофт Март 2015 са ограничени (160 места), затова за да е честно за всички, днес (17 февруари 2015 г.), в 18:00 часа ще бъде активно плащането. От падащото меню в прифила Ви - "Заплащане" или от тук ще може да изберете желания от Вас пакет и да осъществите плащането.

Има 4 начина на плащане:

• В брой на място в Софтуерния университет на ул. Тинтява 15-17, етаж 2 (виж на картата) от 11:00 до 17:00 ч. всеки работен ден;
  • По банков път (IBAN и подробни обяснения ще получите при избор на този метод за разплащане);
  • През електронната система на epay.bg;
  • През мрежата от каси на EasyPay в цяла България (най-близкото гише до вас можете да намерите тук: http://www.easypay.bg/?p=offices).

След като потвърдите заявката, ще получите допълнителна информация, която ще бъде пратена и на мейла Ви. Следвайте инструкциите и осъществете плащането.

ВАЖНО: Ранното записване е до 9 март (включително).

0
ttitto avatar ttitto 1154 Точки

Може ли малко по подробна информация за отделните пакети?

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1076 Точки

Здравейте, 

Да, разбира се:

1. Ранно записване (до 9 март включително): 120 лв. (за двата конферентни дни при настаняване в двойна или тройна стая);

2. Участие с единична нощувка (в двойна стая, с включени закуска, обяд и вечеря): 65 лв. (Моля, посочете при плащането дата за нощувка (20 или 21 март));

3. Участие без нощувки (включва участие, кафе паузи и обяд в двата конферентни дни): 35 лв.;

4. Доплащане за единична стая: +15 лв. на вечер (добавя се към базовата цена).;

5. Доплащане за допълнителна нощувка (с включена храна, в двойна стая): +50 лв. на вечер (важи за дните преди конференцията - 18 и 19 март).

0
18/02/2015 16:49:45
jabalka avatar jabalka 960 Точки

За мен са о.к. :) +1

1
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6845 Точки

Очаквах да е февруари :) И за мен са ОК датите и мястото :))

3
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1549 Точки

Точно вчера си говорихме с едни приятели дали няма да има конф отново. Много доволно ^^

Искам само да вметна, че датите е възможно да съвпаднат с предварителните сесии за кандидатстване в държавните университети, а както знаем много от 12-окласниците се явяват на изпити навсякъде, независимо къде искат да влязат най-много. Това е единственият минус, който виждам.

1
Vessela avatar Vessela 11 Точки

Там сме smile

0
LittleNinja avatar LittleNinja 71 Точки

И аз съм силно ЗА : )

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

В Пампорово е яко, аз съм за +1

0
RosenKrumov avatar RosenKrumov 204 Точки

Там сме !

1
quickben avatar quickben 974 Точки

Къде сте Варна? :)

1
RosenKrumov avatar RosenKrumov 204 Точки

Е как къде? :)

1
Stoyan.Stoyanov avatar Stoyan.Stoyanov 96 Точки

Ще ходи ли някой от Варна? 

Търся си групичка за пътуването :) 

0
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Нито датата, нито мястото са проблем. Важно е СофтУни Конф да има :)

4
nikych avatar nikych Trainer 22 Точки

Супер! :) Там сме...Много добро място сте избрали отново ;)

2