Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

СофтУни конф 3.0 - 20-22 март 2015 - Пампорово

Колеги,

Започна записването за СофтУни конфа:

Запиши се за СофтУни конфа
(20-22 март 2015 @ Пампорово)

 

 

 

Имаме дата и място за провеждане на СофтУни Конф март 2015:

Вече имаме страница на събитието, конкретна оферта, лектори и програма, всичко. Събитието е подобно на предните два СофтУни конфа:

Очакваме ви!

43
Events 19/02/2015 19:54:32
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки
Best Answer

Приятели,

Трябва да знаете, че местата за СофтУни Кофт Март 2015 са ограничени (160 места), затова за да е честно за всички, днес (17 февруари 2015 г.), в 18:00 часа ще бъде активно плащането. От падащото меню в прифила Ви - "Заплащане" или от тук ще може да изберете желания от Вас пакет и да осъществите плащането.

Има 4 начина на плащане:

  • В брой на място в Софтуерния университет на ул. Тинтява 15-17, етаж 2 (виж на картата) от 11:00 до 17:00 ч. всеки работен ден;
  • По банков път (IBAN и подробни обяснения ще получите при избор на този метод за разплащане);
  • През електронната система на epay.bg;
  • През мрежата от каси на EasyPay в цяла България (най-близкото гише до вас можете да намерите тук: http://www.easypay.bg/?p=offices).

След като потвърдите заявката, ще получите допълнителна информация, която ще бъде пратена и на мейла Ви. Следвайте инструкциите и осъществете плащането.

ВАЖНО: Ранното записване е до 9 март (включително).

 

0
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Може ли малко по подробна информация за отделните пакети?

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте, 

Да, разбира се:

1. Ранно записване (до 9 март включително): 120 лв. (за двата конферентни дни при настаняване в двойна или тройна стая);

2. Участие с единична нощувка (в двойна стая, с включени закуска, обяд и вечеря): 65 лв. (Моля, посочете при плащането дата за нощувка (20 или 21 март));

3. Участие без нощувки (включва участие, кафе паузи и обяд в двата конферентни дни): 35 лв.;

4. Доплащане за единична стая: +15 лв. на вечер (добавя се към базовата цена).;

5. Доплащане за допълнителна нощувка (с включена храна, в двойна стая): +50 лв. на вечер (важи за дните преди конференцията - 18 и 19 март).

0
18/02/2015 16:49:45
jabalka avatar jabalka 960 Точки

За мен са о.к. :) +1

1
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Очаквах да е февруари :) И за мен са ОК датите и мястото :))

3
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Точно вчера си говорихме с едни приятели дали няма да има конф отново. Много доволно ^^

Искам само да вметна, че датите е възможно да съвпаднат с предварителните сесии за кандидатстване в държавните университети, а както знаем много от 12-окласниците се явяват на изпити навсякъде, независимо къде искат да влязат най-много. Това е единственият минус, който виждам.

1
Vessela avatar Vessela 11 Точки

Там сме smile

0
LittleNinja avatar LittleNinja 71 Точки

И аз съм силно ЗА : )

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

В Пампорово е яко, аз съм за +1

0
RosenKrumov avatar RosenKrumov 203 Точки

Там сме !

1
quickben avatar quickben 966 Точки

Къде сте Варна? :)

1
RosenKrumov avatar RosenKrumov 203 Точки

Е как къде? :)

1
Stoyan.Stoyanov avatar Stoyan.Stoyanov 96 Точки

Ще ходи ли някой от Варна? 

Търся си групичка за пътуването :) 

0
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Нито датата, нито мястото са проблем. Важно е СофтУни Конф да има :)

4
nikych avatar nikych Trainer 22 Точки

Супер! :) Там сме...Много добро място сте избрали отново ;)

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.