Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dimityr.jechev avatar dimityr.jechev 198 Точки

[Technical Issue] Eclipse - Настройки

Здравейте от 100 часа се мъча да си настроя глупавия Eclipse под Ubuntu.Първо не ми работеше дебъгера,преинсталирах Убунту и всичко за да се оправи.Сега има някакви тъпи прозорци,които не мога да ги махна и оправя,цъкам да дебъгва един файл,той почва друг.Може ли по някакъв начин някой,който си го е оправил да ми прати файловете и да ми каже къде да ги сложа или да ми каже как да се оправи това нещо глупаво ....

Тагове:
0
Java Advanced 06/02/2015 14:53:33
saivanov avatar saivanov 5 Точки

Виж това дали ще ти помогне.

Успех!

0
IvanKrastev avatar IvanKrastev 0 Точки

Здравей, аз имах следния проблем при стартирането или дебъгването на class в Eclipce под Linux се стратиране нещо друго, но не и това, което исках. Аз правя следното нещо, което при мен работи.

Влизам и сдесен бутон на файла, който искам да стартирам избирам  (Project Explorer/RunAs/RunConfigurations).

От там задавам файла, който искам да манипулирам и Project-a, в който се намира.

http://postimg.org/image/ffit8brfn/

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.