Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

coldbeer avatar coldbeer 0 Точки

Въпрос за регистрацията/кандидатстване

Преди няколко минути започнах регистрацията и попълних формата за кандидатстване: лични дснни,ЕГН,снимка... видях липса на червената звездичка на полетата за CV и мотивационно писмо. Реших ,че това означава ,че мога да ги добавя после... нищо от този род не намирам. Редакция на профил, менюта, нищо няма за прикрепяне на файл.

Разбирам ,че има голяма възможност да съм згафил. Въпросът ми е като не съм добавил CV-то и мотивационното писмо мога ли да участвам в бъдещите online лекциите за 0-ниво, да пращтам домашни и да отида на приемния след няколко месеца?

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки
Best Answer

Здравей,

Полетата "Мотивационно писмо" и "CV" не са задължителни smile, така че канидатурата ти е валидна. Фактът, поради който не са задължителни е, че по време на ниво #1 се изучава как се пишат мотивационни писма и CV-та, съответно не се изискват знания по това още при кандидатстване.

Поздрави и лека вечер,

Богомил

2
10/02/2015 01:28:46
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

подал си кандидатурата успешно. Очаквай имейл от нас утре, до 18:00 часа. CV-то и мотивационното писмо не са задължитени.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.