Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ontina avatar ontina 4 Точки

Промокодът за prodvigator.bg изтече

Здравейте,

В профила ми в prodvigator.bg промокодът вече изтече, на 2.05, и вече мога да правя до 30 заявки на ден. Нали беше обявено , че тези кодове ще са валидни през целия курс или до юни?

Вие имате ли този проблем?

Тагове:
4
Digital Marketing & SEO 04/05/2015 11:54:59
ivopesheff avatar ivopesheff 50 Точки

И при мен има същия проблем. В e-mail-a пишеше, че е валиден до 6 юни, но вече не е. 

1
mariya.uzunova avatar mariya.uzunova 17 Точки

Здравейте
При мен положението е същото.
Дали ще получим нови промокодове, които да имат валидност поне до края на курса?

0
netpeak avatar netpeak 165 Точки

Привет на всички.

Прието е, открихме проблема. Утре до обяд ще го решим и ще пишем.

Поздрави!

2
DragoyDinev avatar DragoyDinev 22 Точки

При мен проблема все още е на дневен ред.

0
ontina avatar ontina 4 Точки

При мен също.

0
lyubo_igov avatar lyubo_igov 3 Точки

И при мен все още е изтекъл, но все пак са празници така, че е разбираемо :)

 

Весело изкарване!

0
netpeak avatar netpeak 165 Точки

Съжалявам за забавянето.

Утре ще изпратим отново промокодове за подновяване на акаунтите.

Ще пиша и тук.

Поздрави!

3
DragoyDinev avatar DragoyDinev 22 Точки

Благодарим!

0
ilen_pop avatar ilen_pop 2 Точки

Здравейте,Все още имам проблем с Prodvigator.bg. Кодът за достъп ми е изтекъл и не съм получила промокод за подновяване на акаунта.

Поздрави!

0
lyubo_igov avatar lyubo_igov 3 Точки

Здравейте и от мен,

и аз все още не съм получил код-а

0
netpeak avatar netpeak 165 Точки

Привет на всички!

На всички курсисти, които са активирали промокодовете по време на курса, им е удължен акаунта до 10.06.

Съжаляваме за забавянето.

Поздрави!

3
elenko avatar elenko 1 Точки

Здравейте,

Моля да ми изпратите промокод за Prodvigator.bg.

0
netpeak avatar netpeak 165 Точки

Моля, пишете на съпорта http://prodvigator.bg/site/contacts на английски - ще ви дадат промокод.

Благодаря

1
elenko avatar elenko 1 Точки

Здравейте,

Aз все още нямам код за Prodvigator.bg

 

 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.