Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
Matrix avatar Matrix 1088 Точки

Кои са най-най първите предмети, с които ще започне Ниво 1 ?

Според схемата, която е нарисувана тук (https://softuni.bg/professions), Ниво 1 в почти всички налични в момента професии започват с Java Basics и PHP Basics? Така ли е наистина? В смисъл през май месец с тези два курса ли ще започне истинската си програма СофтУни след приема? След това си следват дисциплините, така както са подредени в слайда (като имаме едно на ум, че може да има размествания)  ?

2
Въпроси за SoftUni
Tr00peR avatar Tr00peR 569 Точки

1во ниво за всички професии в момента са основи на Java, PHP, JavaScript и HTML+CSS, вече за различните професии може да ти трябват по-високи или по-ниски оценки.

Вече как точно ще са подредени въпросните курсове и на мен ми е интересно дали е решено, ако някой има инфо да каже.

0
ZloboMiR avatar ZloboMiR 50 Точки

Схема? 

Страницата не е намерена

Ако мислите, че това е грешка, моля свържете се с нас.

0
ZloboMiR avatar ZloboMiR 50 Точки

Да, стана. My bad.

1

Едитнах поста си, вече работи предполагам коректно!

1
Yulia avatar Yulia 1342 Точки

Ами ето в тази тема се обсъждаше обучението на първото ниво. Та там съм публикувала следната картинка (взета от видеото на информационният ден). На нея е изобразано нещо като time line за това с каква продължителност ще е всеки курс, предполагам че това ще бъде реда им. Не мога да твърдя и аз със сигурност и ще следя темата за официален отговор.

PS. Мисля, че колегата е имал впредвид схемата, нарисувана на страницата https://softuni.bg/professions. Просто във форума когато се публикува линк към някоя тема в него или сайта, линка автоматично става на forum/нещо си... ако не се лъжа. И затова не работи даденият линк, хах.

9
ttitto avatar ttitto 1154 Точки

Мисля, че колегата иска да знае в каква последователност ще са курсовете от горната картинка. Малко вероятно е да текат едновременно в рамките на 4те месеца. По-скоро ще са последователно по един или два, по няколко седмици

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Курсовете от ниво #1 ще се проведат така, както са ви показали на Информационния ден (вж. поста на Yulia), а именно:

• Java Basics
  • Web fundamentals (HTML + CSS)
  • JavaScript Basics
  • PHP Basics

(Курсовете ще се проведат последователно, а не едновременно.)

6

Да, точно за последователността на самите курсове  в нивото питах - тъй като за някой професии например PHP е написан така сякаш е по-напред във времето от други професии....

Значи ясно: в общи линии, независимо коя професия запишем, горе-долу програмата е еднаква -  май месец си стартираме с Java, после Web основите, после основи на JS и накрая завършваме с PHP (около август някъде)......

0
WhatTheFoxSay avatar WhatTheFoxSay 61 Точки

Дефакто 1-во ниво ще е по 2 пъти седмично (4 месеца)?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Да + екипния проект.

2