Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

resum avatar resum 0 Точки

Защо при отваряне на Word документ ми изписва тази грешка!

Защо при отваряне на Word документ ми изписва тази грешка  "The office open xml file 1. Mdth-for-Developers-Homeworks ()7 cannot be opened because there are problems with the contents" и изобщо неще да отваря нито един файл от softuni където са ни домашните ! И то Word документите където ни  е домашното от softuni. С офис пакет 2007 немога да ги отварям! Пробвах на друг лаптоп с офик пакет 2010  пак изписва грешка но ги отваря файловете!

0
Общи приказки 29/05/2015 21:05:22
gal4o avatar gal4o 14 Точки

Да версията ти е стара -  с 2013 ги отварям. Преди да го сложа и аз не можех. Ако не успееш да си качиш офис 2013, с WordPad или нещо друго трябва да стане.

0
Cocolino avatar Cocolino 36 Точки

Или LibreOffice.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.