Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DimitarBaltov avatar DimitarBaltov 0 Точки

Кандидатстване в Софтуерния университет

Здравейте,

Имам два въпроса относно кандидатстването в университета, тъй като все още обмислям тази възможност  и не съм наясно как работи университета и ще съм благодарен на всеки, който отговори на въпросите ми. След като прочетох изискванията за приемане, ми стана ясно, че всеки трябва да издържи изпит по програмиране, което е нормално за всеки университет. Само да подчертая, че не съм учил програмиране, но съм решил да уча за Front-End  developer.    

След  като  даден студент е приет в университета, има ли право да  избира модул като Front-End  или  Back-End? Или след приемане студентът преминава през всичките модули  до края на обучението?

Видях, че има отворени курсове, доре-долу колко пъти излизат в годината  курсове по HTML5, CSS, JavaScript, Photoshop, UX design или други takiwa, които са необходими за Front-End developer?

  Благодаря  за вниманието

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
yasvisu avatar yasvisu 20 Точки

Здравей!

Наскоро се смени учебния план. Ако ти се чете, погледни тук във форума.

Накратко: модулите Front-End и Back-End се преподават веднъж годишно, като се започва с Fundamentals.

Аз лично съм от скоро във Fundamentals. В момента има 4 отворени курса, които се очаква да започнат през юни. Самите теми са разнообразни, като от време на време излиза някой жизнено важен (като Структури от данни).

Очаква се уменията, които ще са ти нужни за Front-End dev, да са включени в модула. Чувал съм и за курсове по CSS, но откъде и как се разбира дали ще се повтарят тези курсове - не съм разбрал!

Успех! :)

0
04/06/2015 21:20:37
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.