Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

wartus avatar wartus 152 Точки

Оценки на моето домашно+проблеми

Има ли хора като мен на,който още не са им проверили домашните ?
Като дам на "Коментари за домашното" на мен ми пише,че няма коментари.
При мен ли е проблема или просто никой не ми е проверил домашното.
Предлагам в тази тема да пишем за всякакви проблеми свързани с оценките от домашните :)


ПП: Колко домашните сте проверили ? (аз съм с 2 :Д )

Тагове:
5
Programming Basics
sety.stoyanova avatar sety.stoyanova 4 Точки

Първото ми домашно е проверено от един човек, аз проверих три.

Сега мисля да започна да проверявам 2-то домашно.

0
ZloboMiR avatar ZloboMiR 50 Точки

Явно е направено с някаква зависимост. Аз проверих 5 домашни от първата тема, и имам две проверки на своето. Тоест, проверявай, и ще те проверят, библейски подход.

2
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Проверил съм 4 от първото домашно и моето домашно не е проверено за сега. Явно хората масово не са се занимавали с такива работи, но да се надяваме това да се промени ..

0
kyamaliev avatar kyamaliev 209 Точки

Аз съм проверил 3 от първото и 3 от второто и съответно са ми проверени и двете. Щом като има още хора с непроверени, ще взема утре да проверя по още 2 от първото и второто.

0
LinAdmin avatar LinAdmin 78 Точки

Аз проверих 5 от първото и 0 от второто. Предал съм първите две, второ 11 минути преди крайния срок laughing.

Треторо тепърва трябва да започна да го пиша. 

От моите нито едното не е проверено.

Като видя, че попривършвам третото и вървя с добра скорост, ще се пусна да проверявам още домашни, колкото ми позволи времето.

0
ViValDam avatar ViValDam 15 Точки

на мен ми се е паднало едно домашно за проверка, в което има 3 празни текстови файла - как да процедирам ?smile

3
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Пробвай да отвориш архива с друг архиватор и ако няма разлика го оцени най-ниско като разбира се остави коментар за оценката ти.

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Какво ще рече най-ниско?? Ако сметнем че тези 3 са грешни то примерно има 10 и 3 са грешни, това не значи че нямаш домашно! Според мен трябва да се дава без домашно само ако повече от половината липсват ! 

0
ZloboMiR avatar ZloboMiR 50 Точки

"на мен ми се е паднало едно домашно за проверка, в което има 3 празни текстови файла - как да процедирам ?"

Аз това го разбирам като "в което има САМО 3 празни текстови файла - как да процедирам"

0
Vacheva avatar Vacheva 154 Точки

Привет :)

Аз все още не мога да оценявам. 

Предала съм 3 домашни, до лекция 03 - Оператори и изрази.

1
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Би трябвало да имаш от страни на син фон "Оцени домашно" щтрякаш сваляш и оценяваш 

0
Vacheva avatar Vacheva 154 Точки

Благодаря,

Не бях съобразила сроковете за предаване!

0
sety.stoyanova avatar sety.stoyanova 4 Точки

Във FB коментирахме че ще пишем без домашно, само ако повече от половината са грешни.

0
LinAdmin avatar LinAdmin 78 Точки

Първото ми домашно е проверено преди минути.

Благодаря на колегата, който го е направил.

Поздрави!

0
tutsana avatar tutsana 6 Точки

Имам един въпрос:

Трябва ли да съм проверил 3 домашни за да може някой да провери и моето?

От първо домашно съм направил 3 проверки и имам коментар на моето, докато на второто домашно не съм правил проверки (липса на време) и все още нямам коментар към моето.

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Няма такава зависимост. Принципно и да не провериш би трябвало да провери някой твоето. Системата е направена така че всички да имат по-равно проверки. Хубаво е обаче ако имаш време да провериш повече от 3 понеже явно не всички им се занимава и не проверяват. Ако следваме пътя на логиката, че секи проверява точно по 3 домашни то и трябва да има и 3 проверки за жалост не е така обаче ... И аз още нямам проверка на нито едното домашно, но ще го проверят да се надяваме :)

1
DJilanov avatar DJilanov 140 Точки

Просто е прието ,че при 3 проверени ще се пада поне по 2 проверки над човек средно. Така ще има що годе оптимална оценка.

0
ZloboMiR avatar ZloboMiR 50 Точки

Предлагам да се въведе зависимост. Едно домашно да попада в опашката за сваляне от втори оценител само след като всички са оценени поне веднъж. В противен случай някой може да има 3 проверки, а друг - нито една.

1
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

Точно такава е системат на университета! Така че спокойно, всички ще бъдат оценени равноправно стига оценените домашни от дадена тема да не са по малко от броя студенти.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.