Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

wartus avatar wartus 152 Точки

Оценки на моето домашно+проблеми

Има ли хора като мен на,който още не са им проверили домашните ?
Като дам на "Коментари за домашното" на мен ми пише,че няма коментари.
При мен ли е проблема или просто никой не ми е проверил домашното.
Предлагам в тази тема да пишем за всякакви проблеми свързани с оценките от домашните :)


ПП: Колко домашните сте проверили ? (аз съм с 2 :Д )

Тагове:
5
Programming Basics
sety.stoyanova avatar sety.stoyanova 4 Точки

А има ли вероятност до класирането да имаш непроверени домашни? Как се процедира тогава, дават ли ти се 10 % за домашното?

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Точки си получаваш ако си предал домашните си и си оценил поне 3 други домашни коректно. Ако твоите задачи не са били оценявани това по никакъв начин не влияе на твоята оценка.

2
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Искам да използвам темата за да задам един въпрос! Какви точки ще получим ако не ни бъде проверено домашното ? 

0
verito898 avatar verito898 265 Точки

А какво става ако сме изпуснали срока за дадено домашно и вече не можем да го изпратим  ?Ще има ли все пак някакви точки за другите изпратени домашно , защото не съм обърнала внимание ,че вчера е бил  последния срок от домашно "Вход и изход от конзолата " .

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Да, ще има. Ако имаш 10 точки от домашните и примерно 5 домашни, всяко ще ти дава по 2 точки!

0
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Искам и аз да питам нещо за тези домашни. Когато даваме оценка на оценено домашно (коректен/некоректен и полезен/неполезен) и двете ли опции трябва да са цъкнати (коректен и полезен) за да получим положителна оценка за направения коментар и прегледаното домашно?

0
Aciii avatar Aciii 19 Точки

Проверявате ли домашните? Защото аз на домашно номер 3 "Оператори и изрази" все още няма коментари какво и на последното за "Цикли"?

0
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

Ами аз поне се опитвам. Не мога да кажа, че ми е лесно. Времето не стига за всичко, хем да се готвя за изпита, хем да проверявам и пиша домашни. Бях зарязал домашните последните две седмици. То като не изкара човек изпита кел файда, че е проверил и направил домашните.

Моите също не са проверени всички.

0
DJilanov avatar DJilanov 140 Точки

Реално погледнато помисли над тази статистика... има 60% мъртви души обикновенно. Ако ти провериш 2 и всеки по 2 ще има едни 10% от хората ,които са  без да са им проверили домашното :D

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.