Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

taewu avatar taewu 23 Точки

Въведение в програмирането C# на Наков

да питам по книгата за програмиране на Наков 1 во упражнение с introCSharp  проблема ми  е ,че като го комплирирам(compiler) се изтрива ? от какво може да е проблема ? и не се изпълнява всичко проверих написал съм кода првилно.  С Window 7 Ultimate 64 Bit съм ,ползвам Visual Studio 2013 Ultimate

Тагове:
0
Programming Basics
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Мисля, чи книгата е правена по Visual Studio 2010 и .NET Framework 4.0.

0
beBoss avatar beBoss 507 Точки

Би ли казал, какво точно си написал, как точно се опитваш да компилираш, и кое се изтрива? Ако може малко по-подробно, благодаря. tongue-out

3
taewu avatar taewu 23 Точки

Здрв,

значи упражнението е HelloCSharp  пиша кода и както е описано правия с csc компилиране  и се създава *,exe  фаил  но като напиша името нищто не става и фаила с  *.exe  се изтирва това е проблема

0
beBoss avatar beBoss 507 Точки

Къде го пишеш това име? Ако го пишеш в конзолата трябва да добавиш .exe  за да го стартираш. 

например: HelloCSharp.exe и ще се стартира. Но да знаеш, че той може да се изпълни и да се затвори, което означава, че може и да не видиш, това което си написал. Ако искаш, гледай първата лекция за въведението в програмирането, там Наков обеснява тези неща с компилирането през конзолата с csc и какво да очакваш.

1
taewu avatar taewu 23 Точки

точно така пиша го с exe то  и нищто не виждам... значи е нормално  . но защто се изтирава?  правя го точно по урока от учебника  днес ще се упражнявам пак

 

от книгата като я четох нищо не станха като гледах видеото станаха нещата

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.