Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

lstefanov avatar lstefanov 13 Точки

Бази данни (отворен курс): явяване на изпит - second shot?

Здравейте, 

Тъй като ще имам пътуване от 6-ти до 12-ти юли, а съботата по време на изпита през цялото време ще съм в движение, т.е., няма да мога да се явя на изпита, дори дистанционно явяване да би било възможно - любопитно ми е, предвидена ли е опция за второ явяване / или при евентуално повторно провеждане на курса, би ли имало опция за явяване на "стари кучета" заедно със следващите "зайци"?

Тагове:
1
Databases Basics 26/06/2015 23:08:44
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Не си уточнил на кое си записан - на редовния курс от Модул Back-end или на Отворения курс Бази данни.

Ако си на първото - можеш да се явиш на поправките в края на модула, ако си на второто - там вече трябва да попиташ екипа на СофтУни дало е възможно следващо явяване.

0
lstefanov avatar lstefanov 13 Точки

Здравей, 

Благодаря ти за пояснението.

Според предложената от теб категоризация въпросът ми е към екипа на СофтУни - където мислех да го адресирам от самото начало, чрез формата за контакт, но после предпочетох да го пусна публично, за да може и други курсисти да профитират от отговора (едва ли случаят ми е уникален).

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Не пречи да има и въпрос във форума - може би само промени малко заглавието, да става ясно, че се отнася за Отворения курс по Бази данни. Също не пречи да пишеш директно на екипа и от формата за контакт/или на имейла на СофтУни за да си сигурен, че въпросът ти ще бъде забелязан /разбира се екипа следи форума, но винаги може да се пропусне нещо/.

0
lstefanov avatar lstefanov 13 Точки

Разбира се, ако до понеделник не се появи отговор от компетентно лице, ще ползвам и официалния канал, и ще споделя после отговора с останалите тук. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.