Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

evailieva avatar evailieva 6 Точки

Visual Studio 2013

Здравейте!Visual Studio спря да ми работи.Дайте съвет как да го оправя.Каквото и да искам да отворя всичко излиза празно.Знам че е тъп въпрос,но съм начинаеща и незнам как да оправя проблема.Благодаря предварително!

Тагове:
0
Programming Basics
bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

при мен спря, защото не бях влязал с моя micrsoft акаунт, пробвай това първо в горе в дясно можеш да влезеш или да си създадеш нов. ако това не става дай някакъв screenshot да видим какво се случва, дава ли ти някаква грешка? какво точно се опитваш да отвориш?

0
evailieva avatar evailieva 6 Точки

Здравей!Сега ще опитам пак да вляза с моя профил.Решавам домашното и за малко затворих Visual Studio.Отворих го и исках да вляза в  solution и всичко е една празна страница.Пробвах с други пак същото.Сега ще пробвам с microsoft акаунт ако не стане ще пиша

0
antonio_rtodorov avatar antonio_rtodorov 74 Точки

Здравей,

ако съм те разбрал правилно си отворила blank solution? Ако е така всичко ти излиза бяло и горе в дясно където имаш колона с името на blank solutiona,който си кръстила натисни десен бутон и му дай "add project" -> " new project", от там ти излиза прозорец където в ляво ти излизат типовете избери Visual C# и после Console application C# (защото ако не го избереш, по default зарежда Visual Basics съкратено VB). Надявам се да съм ти помогнал.

Поздрави,

1
evailieva avatar evailieva 6 Точки

Много благодаря!Оправих го 

0
Malin.Petkov avatar Malin.Petkov 2 Точки

Здравей  evailieva,

Ако отвориш проект но файла не ти се появява на екрана, от дясната страна в VS има Class View цъкни на него и избери проекта който си отворила или по точно .cs фаила. Ако нямаш Class View отиди на View отгоре в менюто после цък на Class View. 

Понякога при неправилно затваряне на проектите и излизане от VS когато се опиташ отново да заредиш даден проект се крият така или поне при мен е така.

Надявам се да съм бил полезен.

Поздрави 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.