Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nikyvas911 avatar nikyvas911 0 Точки

Детайли относно изпита на 12-ти Юли

Здравейте!

   Искам да задам няколко въпроса относно утрешния изпит:

       1. От колко часа започва изпита?

       2. Трябва ли да си носим лаптоп или ще можем да използваме стационарен компютър.

   Щом никой не задава тези въпроси, явно аз нещо съм пропуснал и не съм разбрал, съжалявам за неразбирането в такъв случай. Успех на всички колеги утре!

   Уточнявам, че съм от София.

 

Тагове:
0
Programming Basics 11/07/2015 10:21:40
bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

Здр. 

съобщение, което получих в имейла: Изпитът Ви по Programming Basics - май 2015, Варна ще се проведе на 12/07/2015 (неделя) от 09:00 до 15:00 часа в зала Lab Varna (гр. Варна, бул. Съборни 24).

Може да си носиш свой лаптоп, но са забранени чат програмите като скайп, вайбър, фб и т.н., не знам ако нямаш лаптоп какво се прави, но от софтуни може да кажат (аз предполагам, че всеки си има...)

0
nikyvas911 avatar nikyvas911 0 Точки

Благодаря ти! Аз имам лаптоп, така че не е сериозен проблем. Предполагам, че часовете са същите, но все пак се надявам някой от София да ми отговори.

0
MiDimitrow avatar MiDimitrow 10 Точки
Би трябвало да си получил мейл с подкана да се запишеш за изпит и там има пълно инфо. Всеки записал се има и място в залата. Иначе в 8 . 30 трябва да сме там. Ако со платил такса провери защо не си получил мейл. В самият сайт също излиза съобщение.
0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

https://softuni.bg/home/schedule

Изпитът е от 9:00. Ако при записването за изпит не си посочил, че искаш стационарен компютър, не може да ти гарантираме, че ще има наличен, така че трябва да си носиш лаптоп.

0
Valiobg3 avatar Valiobg3 0 Точки

А кога е датата на другия изпит които се пада като поправителен на този? Пак за Programming Basics - май 2015

0
WindWallk avatar WindWallk 95 Точки

Препоръчително е да си носиш лаптоп, на изпита ми по ООП бях до един колега който беше на настолен и както си работеше му заби компютъра и се рестартира. Отделно, че когато работиш на твойта си машина си свикнал с нея и по-лесно се ориентираш кое къде е и е по-удобно.

 

Иначе изпитите до сега винаги са започвали в 9(поне моите), когато се запишеш за изпит ти пращат e-mail с часа :)

0
Cocolino avatar Cocolino 36 Точки

Трябваше да си получил e-mail, който те подканя да си избереш зала и да кажеш дали искаш да ползваш някоя от машините в СофтУни или свой лаптоп. След като направиш и двете, системата ти дава място, на което ще седиш. Най-добре звънни в СофтУни щом все още не си получил такова писмо - надявам се, че ще има кой да ти отговори. Ако не - като отидеш утре сутрин, най-добре обясни на някои от екипа ситуацията, в която си, за да ти кажат къде да се настаниш.

 

Успех на всички! :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.