Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Ще получите имейл, в който ще бъде описано всичко това. Класиранията излизат в рамките на седмица обикновено. Септември мисля, че почва новия Fundamentals modul.

4
dmaslev avatar dmaslev 25 Точки

Следващия курс започва септември. Отностно това дали сте приети ще получите имейл. Досега долната граница за приемане е била 1 задача или 100 точки. Но както казах на няколко човека днес на изпита хора изкарали под 350-400 точки ще им е много трудно в следващия курс и според мен по-добрият вариант е да се презапише нулевото ниво.

-5
13/07/2015 00:23:59
Lamms avatar Lamms 197 Точки

Това звучи много обезкуражаващо. До септември има немалко време и хората с по-малко точки могат да изгледат отново затруднилите ги лекции и да си попълнят пропуските.

5
bulgaria_mitko avatar bulgaria_mitko 133 Точки

не съм съгласен... има толкова мн езици за програмиране и толкова мн неща, които може да се направи с тях, аз лично имах мн големи проблеми с това кастване и постоянно ми даваше проблеми за специфични неща на c#-а, а на php/js/ruby няма проблем с тях, защото 99% от нещата там са решени по простоя начин (за мен). Както казва създателя на ruby не е важен компютъра, а е важен програмиста, така че да се цени времето му за код и кода трябва да помага на програмистта, а не обратното.... това е лично мнение. 

Това, което искам да кажа е че човек, който е изкарал 350-400 точни на c# може да изкара 500 точни на другите езици, защото просто повече му се отдават. така мисля.

1
Atanasov_88 avatar Atanasov_88 39 Точки

Не бих могъл да се съглася. Според мен хората са направили таван - първа задача, защото наистина е лесна. Особено на вчерашния изпит практически бяха дали решението още в условието. Всичко друго е плод на домашна работа и допълнително занимаване. Ако имаш 2-3 решени задачи, мисля, че е достатъчно, стига да седнеш сега лятото примерно и там където се вижда, че куцат нещата, да наваксаш. Има интернет, приятели - програмисти, книги...:) Всякаква полезна информация. 

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.