Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Matrix avatar Matrix 1092 Точки

[Team Building] Fantasy Barclays Premier League - старт на новия сезон 2015/2016

Здравейте, почитатели на кода и английския футбол :)

Този уикенд стартира новото футболно първенство в Англия, а заедно с него започва и новият сезон на нейната официалната онлайн игра - Fantasy Barclays Premier League.

Всеки, който има желание може да се присъедини! Играта е много приятна и не отнема повече от 5 минути на седмица! Перфектен начин малко да разнообразявате писането на домашни и ученето за изпити :D, а и играта е добро средство да следите какво се случва в Английското футболно пръвенство, особено ако сте негови фенове тази игра несъмнено ще ви хареса. Още повече, както вече казах, е наистина неангажираща, което не може да се каже за всички типични онлайн игри.

Миналата година в тази тема организирахме първото издание на Играта, получи се добре мисля. Поздравление на Tr00peR, който оглави първото място и ни би всичките със стабилна разлика :D Хубавото тази година е че, не сме единствения първи випуск, както бяхме тогава, а има и още много хора, така че очаквам да сме повече от 15-18 участника...

Тази година Играта се завръща с няколко нововъдения, които се изразяват накратко в следното:

This season new game-changing features take Fantasy Premier League to a whole new level with the addition of new in-game strategic chips:
    •         Triple Captain – your captain will score x3 points for one GW only
            
    •         All Out Attack – switch to a 2-5-3 formation for one GW only
            
    •         Bench Boost – players on your bench will score points for one GW only
Gameweek deadlines have changed too and are now 1 hour in advance of the first GW kick-off – so there’s more time for you to perfect your Gameweek line-up.

И така, които има желание да се присъедини трябва да въведете кода на новосформираната лига, който е 1453405-341748

Новото име на Лигата е "The Software Developers - BG League". Името й е достатъчно красноречиво - надявам се да се обособи нещо като Лигата на софтуерните разработчици в BG. Ще се опитам да я  шерна на колкото се може повече места, за да се съберем повече хора от бранша в нея... Не знам дали има сформирана вече такава подобна, не съм проверявал...

Който има някакви въпроси по играта - може да ги задава в тази тема и да ги коментираме. Не забравяйте да си сформирате състава и да се присъедините към Лигата в рамките на тази седмица, преди началото на първия мач в Англия (събота, 8 август), който ще е  между Манчестъ Юнайтед - Тотнъм.

Приятно игра и приятно кодене! :)

2
Общи приказки 03/08/2015 14:31:04
zdravko7 avatar zdravko7 63 Точки

Звучи добре, join-вам :D

1
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Хайде, народе сформирайте си някакво съставче и се включвайте в Лигата, не губете време, че сезонът до броени дни започва :D Просто си избирате някакъв състав, дори не е нужно постоянно да го менежирате... Можете да му обръщате внимание когато ви падне...

Намерих 2 полезни виде и ги шервам за тези от вас, които все още нямат представа какво представлява играта.

Това видео, макар и старо, показва какви са стъпките на регистрация в играта и създаване на отбор - https://www.youtube.com/watch?v=9194eDROZdE

Тази серия от видеа тук е много полезна, обясняват се в подробности правиата на играта, в случай че амбициите не са ви просто да се включите "за спорта", а искате да сте сред топ шампионите в класациите - https://www.youtube.com/watch?v=2IdoqnKvjT0

Не забравяйте, че трябва да сте готови със състава си и да сте се включили към Лигата преди началото на първия мач тази събота...

0
05/08/2015 09:58:24
fargo avatar fargo 18 Точки

Nice, аз я играя от няколко сезона с приятели и цялата лига може да е доста забавнa с различни сайд бетове. Вътре съм и аз:)

0
07/08/2015 09:37:42
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

И така днес е големият старт, броени часове остават до първия мач... Засега стартираме в The Software Developers - BG League с 12 души, което като за първо издание не е зле... Има колеги и от СофтУни и от Телерик...  Дано повечето не се откажат и поддържат темпо до финала, за да е интересна надпреварата в тази Лига... Успех на всички и приятно гледане! (beer)

0
08/08/2015 09:18:12
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.