Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Matrix avatar Matrix 1092 Точки

[Team Building] Fantasy Barclays Premier League - има ли играчи?

Здравейте, новият футболен сезон в Англия стартира след броени дни, с което ще стартира и официалната игра на първенството - Fantasy Barclays Premier League

Съответно искам да попитам дали има фенове на играта сред вас? Ако има, може да си направим отделна "SoftUni лига" :)

EDIT: Намерих това видео, в което се обясняват разни неща по играта, в случай че искате да придобиете представа как изглежда и какво представлява - https://www.youtube.com/watch?v=8A4bLoE6aHM

EDIT 2: Името на нашата лига е "SoftUni League" Когато си направите акунт в сайта и отидете в менюто да си избирате в коя лига искате да участвате напишете този код, който ще ви включи в наща- 1781528-404024

EDIT 3: "SoftUni League" стартира с 10 участника, късмет на всички. :)  Всеки, който e успял да си направи отбор може да се присъедини към нас по всяко време.

4
Общи приказки 27/08/2014 14:12:38
vvulevv avatar vvulevv 51 Точки

Безплатно ли е, щото аз бих я поцъкал евентуално?

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Безплатна е.

Е, има и платени опции, но те са си за хард кор запалените играчи, както принципно се получава и с всяка онлайн игра.

Но чисто за fun, безплатния акаунт си върши перфектна работа.

0
vvulevv avatar vvulevv 51 Точки

Направих си отбор вече.

П.П. Влязох в лигата, а има ли начин да разгледаш отборите на другите хора? :)

1
DNNdrago avatar DNNdrago 145 Точки

Бих се включил, добра идея. Няколко сезона пропуснах и не съм си правил отбор, но ще е готино ако се съберем да си направим една лига.

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Да, пък и това е игра, която не изисква никакво внимание от страна на играча, което за нас като студенти тук си е много добре. Редиш си състава, пускаш го и когато ти скимне ходиш и гледаш какви ги е надробил...

Лига никога не съм създавал, винаги съм участвал в готови, но ако се съберем - правим си една и мисля, че ще бъде весело :)

0
RosenIliev avatar RosenIliev 88 Точки

И аз бих се присъединил : ) 

1
luboslav1995 avatar luboslav1995 109 Точки

Задължително ще се включа и аз да си направим една лига.Позравления Matrix за идеята.

1
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Направих лига, оказа че става много лесно :D Казва се - "SoftUni League" Когато си направите акунт в сайта и отидете в менюто да си избирате в коя лига искате да участвате пишете този код, който ще ви включи в наща лига - 1781528-404024

Давайте смело, дори и да не знаете правилата те са абсолютно елементарни, а играта хем е неангажираща, хем е доста интересна...стига да се интересувате от футбол, разбира се, и по-конкретно английското първенство :)

1
DNNdrago avatar DNNdrago 145 Точки

Чудесно, по-късно ще си направя отбор и ще вляза в лигата :)

1
luboslav1995 avatar luboslav1995 109 Точки

явно съм доста неориентиран макар че съм играл такава игра преди, нещо не мога да намеря от къде да се включа в лигата :D я ми дай нйкой жокер :D

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Значи първо си правиш акаунт. Влизаш в него и той те води за носа стъпка по стъпка по настройките. Като си цъкнеш на името от акаунта те извежда в следния прозорец и цъкаш на "Visit Fantasy Premier League" :



Като влезеш там ще видиш менюто откъдето да избереш състава за новия сезон, след това в менюто където са лигите трябва да има опция да въведеш кода за нашата лига, за да можеш да се присъединиш конкретно към нея....

1
ivan91k avatar ivan91k 2 Точки

Може ли да се спечели нещо  или е само за фън?

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Можеш, мисля че бяха нещо от сорта на различни билети за мачове в Англия, а по-големите награди бяха нещо от сорта на цели абонаментни карти за сезона. Но според мен да се класира човек за тези награди му е необходим гигантски късмент да си нацели състава и да пребори всички други участници по света, които са милиони... Макар че и нищо не се знае де - току виж някой от нас този сезон е сред топ играчите в света, стига да напипа правилния състав, които да му носи много точки :D

0
ivan91k avatar ivan91k 2 Точки

Направих отбор и се присъединих в лигата :)

Няма да правя нова тема  защото тази е подобна и ще пиша тук .

Смята ли някои от вас да си купи Fifa 15 ?  Четох че ще има стратегии park the bus , waste time.. , ще е обърнато повече внимание на феновете по стадиона , тренйорската скамейка и т.н. много реалистични неща .Аз мисля да си я купя главно заради multiplayer , че когато играеш сам и много бързо писва .  Пък и миналата година доста време отне докато пуснат читав релийз по тракерите . Тази сигурно ще се чака още повече . Ще е яко да си я купим повече хора от софтуни и да си правим турнирчета , първенства и т.н. Вярно че 100 лв са си доста , но пък с multiplayer няма да ти писне за 1 месец , както ако играеш сам.

1
beBoss avatar beBoss 507 Точки

Преди да си я купиш изчакай кракнатата, този път не мисля, че ще се забави и ако ти харесва тогава давай пари. 14 се оказа доста бъгава, затова и постоянно трябваше да излизат кракове, но проблема идваше повече от EA от колкото от кракерите!

1
RosenKrumov avatar RosenKrumov 203 Точки

Смятах да отварям нова тема, но щом някой е писал за Фифа ще пиша тук. Има ли навити на Team-Building с фифичка с джойстици някъде да се събираме ?

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Top 10 Fantasy Football Tips and Tricks for the 2014/15 Season  - тази статия ще бъде много полезна на тези от вас, за които това е първи сезон в играта :)

Като за първо издание на "СофтУни Лигата", сме се събрали до момента 8 човека...

Напомням, че остават още 2 дни до откриването на първенството, което се явява и крайния срок, в който човек може да си избере състав, ако иска да се включи...

0
14/08/2014 19:25:06
vvulevv avatar vvulevv 51 Точки
А случайно да знаете как се променя схемата на игра, защото аз никъде не виждам тая опция, а очевидно е възможно?
0
Tr00peR avatar Tr00peR 566 Точки

Просто дръпни някой на мястото на играч с друга позиция и ще ти я смени автоматично.

1
vvulevv avatar vvulevv 51 Точки
Аа, мерси много :)
0
RosenKrumov avatar RosenKrumov 203 Точки

И аз ще се включа задължително, когато мога. Супер идея, забавна е, браво !

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.