Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

remote87 avatar remote87 121 Точки

Грешка при зареждане на домашна

Здравейте!

Свалих едно домашно, за да го оценя, но visual studio не иска да го зареди и ми вади следната грешка:

http://dox.bg/files/dw?a=1028a2289d

Във .rar файла с домашното има и папка MACOSX. Да не би въпросния потребител да работи на макинтош, а понеже аз съм на Уин и затова да не ми го зарежда?

Според вас, как да оценя такова домашно, т.к. не искам да ощетявам човека, много е вероятно и домашното му да е коректно, но няма как да го проверя. Някой работи ли с макинтош да му пратя домашното и да го види, дали ще му зареди? До момента не ми се беше случвало такова нещо.

Благодаря предварително!

1
Programming Basics
martii avatar martii 1 Точки

Преди срещнах подобен въпрос за домашно и отговора беше, че може да го оцениш например със средна оценка 5 и в коментара да напишеш защо ти е такава оценката, но както прецениш. :)

0
sekwent avatar sekwent 22 Точки

На всички домашни, които проверих ми го показа. Махаш чекбока и продължаваш напред. :)

За повече информация: http://goo.gl/nmKEdb, но със сигурност не трябва да ощетяваш автора поставяйки му ниска оценка заради това

-1
30/08/2015 15:54:50
ku4eto avatar ku4eto 5 Точки

Просто те предупреждава че файла не е от твоя компютър и да се внимава какво се прави, че може да не е безопасен. Махаш Show this message и цъкаш Okay и това е.

0
remote87 avatar remote87 121 Точки

Аз това го оправих, но не ми прочита самия салюшън. Дава ми всички проекти с удивителна и не иска да ги зареди: load failed и толкова.

0
30/08/2015 16:17:49
ku4eto avatar ku4eto 5 Точки

Получих подобен проблем, защото домашното е било правено на компютър с .NET Framework 4.5.2, докато аз съм само 4.5. В резултат на това ако не съм дал да ми ги конвертира solution-ите към 4.5, ми дава твоя проблем. Щом каза че е имало папка MACOSX, вероятно проблема е подобен, но как се оправя, нямам идея.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.