Loading...
Lyuba.Georgieva avatar Lyuba.Georgieva 4 Точки

Photoshop - Дата за изпит

Здравейте, 

Видях, че датата за изпита по фотошоп е променена за 14 декември. 

Освен тази дата, дали ще има възможност за друг ден ? Първоначалната дата - 9 декември - ме устройваше отлично. 

Мерси предварително и се надявам да се измисли алтернатива. 

Поздрави, 

Люба Г. 

ПС: На 14 декември има важен концерт, на който сигурно и други девойки от курса ще присъстват :)  

 

 

Тагове:
2
Photoshop 16/10/2015 10:30:36
Petya avatar Petya 2461 Точки
Best Answer

Здравейте! Спираме се на две дати за изпит по Photoshop:

  • 9 декември, 18:00-22:00 ч.
  • 12 декември, 18:00-22:00 ч.

Всеки, записал се за изпит, ще има възможност да избере една от двете дати и да се яви на нея.

7
19/10/2015 19:13:49
mhl.yo avatar mhl.yo 10 Точки

Нали знаете, че 12.12.2015 е работен? Отработва се 31.12.2015. Така отрязвате шанса на доста хора да присъстват, без да им трябва отпуска.

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Изпитът е от 18:00 ч, което за доста хора е извънработно време, а има и две дати за явяване.

0
SteliyanaZhekova avatar SteliyanaZhekova 28 Точки

Здравейте! А как става избора на дата? Ще има ли някакво записване?

0
penkov avatar penkov 110 Точки

Здравей, 

един колега също пита за датата. Това което лектора каза е следното. Ще се дискутира и ако има хора които искат да е 9, а не 14 декември просто ще има 2 дати. За сега обае остава датата 14 декември. Датата е преместена защото групаа от 14 октомври са казали, че няма да е много добре, защото на 8 е студентския празник и не се знае кой в каква кондиция ще е.

Надявам се отговорих достатъчно ясно. 

Поздрави!

3
16/10/2015 11:09:25
nikolay.ekov avatar nikolay.ekov 13 Точки

По стечение на обстоятелствата и аз ще бъда на въпросния концерт и физически няма да имам възможността да положа изпита. Изключае личните мотиви също съм на мнение, че трябва да иам две дати за явяване. Най-малкото е по-удобно.

3
yvette.sarieva avatar yvette.sarieva 74 Точки

Здравейте и от мен,

 

Ще използвам и аз тази тема за да си задам въпросите, свързани с времето и датата на изпита.

Аз съм от много (предполагам) хора, които ще пътуват от друг град, за да се явят за сертификат.  Това, естествено е обвързано с много други неща, а основното в случая е предвиждането на дни за отпуска :) 

Дали има някой запознат тук, който може да ми каже как протича въпросния изпит? Разбрах за продължителността, но ме интересува дали се провежда сутрин, следобед или пък вечер (когато са лекциите)? Също така, с риск да прозвуча леко по-студентски от необходимо, важно ми е да разбера дали след изпита е нужно нашето присъствие по някакъв начин?

И в тази връзка един друг малък въпрос - при успешно издържане на изпита за сертификат, как става получаването на въпросния?

 

Поздрави,

Ив

1
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Изпитът на 14-ти е планиран от 18:00 до 22:00 ч. След изпита ще мине известно време, може би седмица, докато ги проверим и обявим резултатите. За организацията по връчването ще се консултирам с организаторите каква е практиката, пресполагам няма да е проблем да се изпратят по куриер.

Дали ще има втора дата, зависи основно от броя на желаещите.

Поздрави!

1
borislav88 avatar borislav88 11 Точки

Интересно ми е изпита как е планиран да се проведе? На място ли? За тези, които сме онлйан, как седи въпроса с провеждането му?

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Доколкото съм запознат, изпитите в СофтУни се провеждат на място.

0
18/10/2015 10:39:36
Anita avatar Anita 360 Точки

Страхотно датата за изпита е променена !!! Преди беше на 14 Декември... а сега на 9 декември и 12 декември... Супер само,че аз вече платих предварително за явяване на този изпит когато беше обявена дата 14 Декември ... Сега вече датата е променена а аз няма да имам  възможност да се явя на този изпит защото няма да съм в България по това време ... Знам,че не може да се избере дата която да е OK за всички ... Просто няма да се явя на този изпит. Предполагам, че сигурно ще има и други които няма да могат да се явят на тези дати.... Ще има ли поправителен изпит за този курс и ако да кога ?  Ако  има поправка ще се явя тогава ако няма не е драма... Курса е достатъчно интересен и полезен а изпита и сертификата са само екстра ...

2
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Съжалявам, че така се е получило. Ако имате възможност, свържете се с мен преди лекциите или в почивките.

Поздрави!

1
AngelSky avatar AngelSky 176 Точки

Аз имам друг въпрос - какво по-точно ще представлява изпитът? Ще има ли въпроси, или ще са само практически задачи? 

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Само практика, без тестове. Вижте в описанието на курса "Какво представлява изпитът?"

0
sn00ps avatar sn00ps 45 Точки

Това с датите явно още никой не е наясно. Но все пак ме интересува едно - тези, които сме платили предварително, как да разберем за коя дата сме записани, защото честно казано не открих никъде такава информация? И въпроса на колегата borislav88 също е интересен. При наличието на толкова много хора записани за изпит и на недостатъчно брой компютри и места в залата, как ще се осъществи организацията? Някак си не си го представям.

1
nikolay.ekov avatar nikolay.ekov 13 Точки

Предполагам, че предварително ще стане записването. Нали идеята беше да се организират две дати, за да може хората които не могат да присъстват на 14-ти да отидат на другата дата.

0
preslavpeychev avatar preslavpeychev 2 Точки

Във връзка с въпроса на колежката sn00ps, няма ли да е по-удобно, който има възможност да си донесе лаптопа и да работи на него? Не съм запознат с досегашното провеждане на изпитите, за това питам.:) 
 

0
Marsela avatar Marsela 26 Точки

Здравейте! Това, което беше обявено като дати последно са 9 и 12 декември. За мен 9-и беше невъзможен, но 12-и ме устройваше идеално. Сега разбирам за 14-и декември като дата и съм притеснена, защото на тази дата няма как да се явя! :( Нека някой да уточни, кои в крайна сметка са датите.

0
Lyuba.Georgieva avatar Lyuba.Georgieva 4 Точки

Здравейте, 

В крайна сметка датите за изпит са две, планирани за 9ти и 12ти Декември от 18:00 часа. 

Поне това е актуалната информация в сайта на университета и в акаунта ми. 

Поздрави, 

 

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.