Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

VikiAlexsieva avatar VikiAlexsieva 1 Точки

Проблем с регистрация в Azure

Здравейте!

Имам следният проблем.

Реших да ползвам Azure за да публикувам сайта който съм написала, но имам проблем с регистрацията (изискват ми кредитна/дебитна карта), въвеждам една от който имам (но за съжаление в момента е празна ... не случайно), но не ми дава да го активирам. Някой може ли да сподели опит как мога да заобиколя активирането на кредитна карта? 

Поздрави,

Вики

Тагове:
0
Общи приказки
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Best Answer

Принципно с Microsoft Imagine account за СофтУни студенти трябва да можеш да си направиш студентки Azure account без кредитна карта. Повече инфо за Imagine програмата и Azure for students може да прочетеш тук: https://softuni.bg/forum/13434/.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.