Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

n.velchev95 avatar n.velchev95 79 Точки

Кога започва ниво #1

Здравейте приятели, имам питанка. Както знаем ниво едно започва Май месец. Прочетох в писмото което ми бе изпратено, че занятията ще бъдат от 18:00 до 22:00 през определените дни считано от 9-ти Май. До колкото разбирам трябва да  присъстваме още от 9-ти Май. Проблемът е в това, че доста хора са извън София и през Май месец сме още на училище, идват матури. Има ли начин да се отложи началото на занятията или да се предложи някакъв компромисен вариант?

Тагове:
3
Въпроси за SoftUni
Petya avatar Petya 2461 Точки
Best Answer

Ниво #1 започва на 7 май. А тези, които са още 12 клас, няма да има проблем с отсъствията в началото - докато ви минат матури, балове и прочее. Ще може да си гледате вкъщи видеата от занятията, на които сте отсъствали и да си предавате домашни.

9
Vegeta avatar Vegeta 16 Точки

Благодаря за уточнението на началната дата! =]

1
n.velchev95 avatar n.velchev95 79 Точки

Това имах предвид като компромисен варянт. Благодаря! 

0
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Златни сте !

Keep CALM AND LEARN TO F*CKING CODE !

Поздрави, 

на всички приети, а на останалите - не се отчайвайте.Аз също не вярвах че ще успея , но златният e-mail навести и моя профил в google.УСПЕХ !!!

0
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Здравей,

 

Ако нямаш възможност да присъстваш на лекциите - запиши онлайн този семестър, а когато минат матурите и т.н. и се пренесеш в София, запиши присъствено. За това са тези две форми - според възможностите на курсистите.

3
petrovaliev95 avatar petrovaliev95 358 Точки

Подкрепям искането на колегата за компромисния вариант, защото има доста ученици е ще ни е много трудно до края на май.

3
pdechkova avatar pdechkova 95 Точки
За това, както каза RoYaL, има и онлайн форма на обучение, а ако и тя не ви устроива може да започнете от септември. :) Успех и на матурите :)
0
n.velchev95 avatar n.velchev95 79 Точки

На мен лично не ми е толкова голям проблем защото веднага в края на Май съм в София. Но дали ще се толелират отсъствия за в началото на курса , само за първите 2 седмици. 

0
petrovaliev95 avatar petrovaliev95 358 Точки

И аз съм така. Не съм от София, но веднага след матурите ще съм в София, и искам да съм присъствено обучение.

2
luboslav1995 avatar luboslav1995 109 Точки

Поздравления за темата.Аз също съм 12 клас и съм класиран присъствено и много искам да съм присъствено, защото за мен това следва  след 12 клас и ще ми се наложи да пропусна дните, в които съм на матури и се радвам, че няма да е проблем !

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.