Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

NataliyaNaydenova avatar NataliyaNaydenova 26 Точки

Здравейте! Ето и моите размишления по въпроса:

5
dilka avatar dilka 34 Точки

2
vesiko avatar vesiko 32 Точки

Преди и след, но без думи :)

4
Adirra avatar Adirra 71 Точки

Здравейте, ето още една хелоуинска нощ :)

преди Хелоуин:

и в навечерието:

7
Vesela avatar Vesela 48 Точки

Преди

След:

6
03/11/2015 23:20:09
danipetrova avatar danipetrova 120 Точки

В духа на добрите традиции:

10
SRasheva avatar SRasheva 55 Точки

Супер е !

1
milpolin avatar milpolin 28 Точки

3
03/11/2015 23:42:33
RadkaGicheva avatar RadkaGicheva 37 Точки

Преди...

И след Halloween Night ! :) 

3
04/11/2015 00:37:01
sn00ps avatar sn00ps 45 Точки

  ето нещо и от мен :)

Честно казано лекцията и на мен на места ми беше неясна, особено частта с маскирането. И задачите този път ме затрудниха и не успях на нито една от снимките да постигна резултата, който се искаше от нас. Как точно направихте първата снимка? Освен ярки цветове, изсветляване и някой друг филтър,който малко да замаже положението, друго не успях да направя. Пробвах всички методи от лекцията под различни комбинации и не стана.

1
04/11/2015 13:09:38
alexey.mutafchiev avatar alexey.mutafchiev 6 Точки

 И аз не успях да постигна желания резултат, нещо сме пропуснали в обясненията :(

1
sn00ps avatar sn00ps 45 Точки

Ами по спомени от лекцията на която бях, не се досещам да е показвано демо на подобен ефект като на първата снимка. Според мен там е малко игра на цветове и филтри, но така и не намерих правилната комбинация. Гледах и видеото от следващия ден, но не намерих това, което да ми помогне :( .

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

В Shadow/Highlights е основната работа, да се извадят и тъмните и светлите разработки.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.