Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

RKazakova avatar RKazakova 2 Точки

Нещо и от мен.
http://prikachi.com/images.php?images/463/8447463L.jpg

1
AlexanderTerziyski avatar AlexanderTerziyski 2 Точки

Нещо и от мен. Така изглеждаше изображението преди обработка:

А така след:

1
AisuFenrir avatar AisuFenrir 17 Точки

Привет колеги, ето това е и моето домашно ;) 

 

Това е къщата, която използвах....фонът за съжаление е доста голям и не мога да го кача, но е една поляна и горичкат която се вижда в далечината...доста изчистен е... ;)

 

5
05/11/2015 15:25:20
svetivdim avatar svetivdim 0 Точки

 

0
05/11/2015 15:22:25
pupence avatar pupence 73 Точки

Преди:

 

След:

6
userxnme avatar userxnme 31 Точки

Малко в последния момент. 

Замък: 

Обработка:

4
christomitkov avatar christomitkov 67 Точки

Здравейте Колеги, ето го и моето решение.

Преди

След

Успех!

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.