Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

durov avatar durov 29 Точки

9
AngelSky avatar AngelSky 176 Точки

Ето го и моя опит, надявам се да ви хареса. 

Изходна снимка: 

Резултат:

34
01/11/2015 02:12:53
BistraBelcheva avatar BistraBelcheva 20 Точки

Това е източника:

Това е резултата:)

6
KMincheva avatar KMincheva 60 Точки

Хайде и аз да се запиша :) 

Това е изходната снимка :  

и резултата :

23
03/11/2015 13:34:14
JohnDoe avatar JohnDoe 17 Точки

 

 

14
boriss13 avatar boriss13 72 Точки

Гледам, че бая народ сме налазили тоз замък..... wink

2
boriss13 avatar boriss13 72 Точки

И отговора.....

BTW имам проблем:знам, че фотошоп не е за текстове, ама ме дразни-всички препинателни знаци се лепят от пред на изречението.Предполагам, че е нещо от настройките, но не го намерих.Ени айдиъс?

0
31/10/2015 16:50:32
VanGog06 avatar VanGog06 22 Точки

Пробвай следното: Edit -> Preferences -> Type и след това от раздел Choose Text Engine Options го смени от Middle Eastern на East Asian. След това рестартирай Photoshop. Надявам се да свърши работа! 

3
boriss13 avatar boriss13 72 Точки

Благодарско, стана! cool

1
adrianvg avatar adrianvg 17 Точки

Ето я и моята хелоуин картичка.

4
SRasheva avatar SRasheva 55 Точки

Изходна снимка:

 

Резултат

22
02/11/2015 00:07:26
Vesela avatar Vesela 48 Точки

Ейй това е страшно....frown

 

 

0
SRasheva avatar SRasheva 55 Точки

:D нали това беше целта 

0
DanielaManolova avatar DanielaManolova 25 Точки

Само не разбирам защо въобще ходиш на този курс :D

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.