Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

[ВЪПРОС]Общежитие

Здравейте, отново пускам тема , за да не се бърка с темата за парите.

Как стоят нещата с общежитията , ще се дават само на тези извън София по успех , а кога ще можем да разберем кой има успех за общежитие и кой няма , понеже аз не съм от София и гледам по-рано да си изясня къде ще се спи :D

Поздрави :)

1
Въпроси за SoftUni
Teodor92 avatar Teodor92 569 Точки

Съвсем скоро ще пуснем и форма за заявяване на желание за общежитие :)

1
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Много благодаря за светкавичните и адекватни отговори!

0
n.galabov avatar n.galabov 40 Точки

Искам да допълня въпросът на колегата.

За колко време ще имаме общежитие? Защото след 4 месеца ще има нов прием и нови хора. Това означава ли, че на практика правата ще са за 4 месеца? И ако да,  квотите след 4 месеца 50 на 50 ли ще бъдат или?

1
StanDimitroff avatar StanDimitroff 90 Точки

Аз искам да задам един друг въпрос относно общежитията и ще изполвам темата на колегата.За кандидатстване за апартамента, който е предвиден за семейство с деца изисква ли се сключен граждански брак?

0
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Мисля че да.. До колкото съм чел в другите общежития на ВУЗ-овете искат или брак или роднинска връска (брат , сестра, майка)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.