Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Vesela avatar Vesela 48 Точки

18
10/11/2015 00:39:44
poppy.mag.9 avatar poppy.mag.9 69 Точки

Ей го и моето

8
10/11/2015 11:17:34
KalinaR avatar KalinaR 31 Точки

5
10/11/2015 15:31:08
Alikay avatar Alikay 71 Точки

Не ми се искаше да правя същото като демото, а в илюстрациите хич не ме бива ... За това направих една Фото Бомба (нещо като колаж ) използвайки научените методи :)

2
10/11/2015 20:29:11
danipetrova avatar danipetrova 120 Точки

Реших, че нещо в стил кубизъм ще е много подходящо за упражнение на слоевете. Ето едно по-арт домашно:

28
Vesela avatar Vesela 48 Точки

Страхотно е, иска ми се да видя работния файл, да разгледам как сте го направила.

1
danipetrova avatar danipetrova 120 Точки

разбира се, дайте ми е-майл и ще ви я изпратя

0
Vesela avatar Vesela 48 Точки

Благодаря, мейла ми е: vesela.krasteva@gmail.com

0
RadkaGicheva avatar RadkaGicheva 37 Точки

Ето и моя вариант на "Фото Шопа" :) 

Държа да подчертая, че не го гледам това предаване, но пък идеята ми се стори интересна :) 

8
dZf1aeA-KlimentHristov avatar dZf1aeA-KlimentHristov 56 Точки

хахах колеже , това като бай брадър всичко вижда :))) . Идеята е добра много добре си го нарисувал браво.

1
11/11/2015 08:58:42
RadkaGicheva avatar RadkaGicheva 37 Точки

Благодаря, колега :) 

0
sn00ps avatar sn00ps 45 Точки

   

Още един минион и от мен. :) (Леглото не съм го правила аз, свалено е от интернет)

 

5
11/11/2015 01:18:49
SilvinaProdanova avatar SilvinaProdanova 93 Точки

Хаха още една фенка :) Супер се е получило :) 

1
sn00ps avatar sn00ps 45 Точки

Благодаря :) Явно сме доста фенките тука като гледам хахах :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.