Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nadya_vt avatar nadya_vt 12 Точки

10
MartenBG avatar MartenBG 4 Точки

3
12/11/2015 14:10:31
adelayda avatar adelayda 36 Точки

6
dodoff avatar dodoff 55 Точки

Изхождайки от думичките "Blank" и "Window" се опитах да направя нещо като съчетание между лист от тетрадка и прозорец. :)

Blank window

12
dodoff avatar dodoff 55 Точки

Благодаря! :)

П.П. The IT Crowd heart laugh

1
13/11/2015 15:33:46
toreto avatar toreto 2 Точки

аз реших да продължа колажите със Светльо. :D

1
GerganaDimitrova avatar GerganaDimitrova 72 Точки

Не съм по темата, но все пак е нещо. Работа с форми.

8
dodoff avatar dodoff 55 Точки

Аз също мисля, че не съм много по темата, но мисля, че в крйна сметка целта е да се научим да работим на Фотошоп и да покажем, че сме научили казаното от последната лекция! :)

Добра работа! :)

4
13/11/2015 09:30:17
GerganaDimitrova avatar GerganaDimitrova 72 Точки

Благодаря! :) Сега виждам, че едната вежда е станала синя. :))

1
KalinaR avatar KalinaR 31 Точки

Някой е гледал Phlearn..   wink  smiley

1
jenshy82 avatar jenshy82 16 Точки

Ето го и моя Фото Шоп в галоп :))

 

12
12/11/2015 18:29:55
IvaGeo avatar IvaGeo 36 Точки

Измъчи ме тази задача. Постигнах някакъв резултат, но определено е компромисен вариант.
Трудностите ми бяха в липсата на сянка, която да отлепи рамката от картинката с прасето и да даде дълбочина. Горе-долу знам къде би трябвало да са тези опции, но не се справих с тази задача.
Рисуването явно не ми се отдава - опитите ми с мишката и brush бяха потресаващи и много разкривени и се наложи да си адаптирам една чужда опашка. Рамката и елементите върху нея са свалените от интернет. Буквите на  "шопар" са от азбука на латиница, като "Ш" е завъртяно "Е", а "П" е редактирано "Н".


6
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

За рамката пробвайте нещо такова (кропнал съм част от екрана, за да мога да го кача). Size зависи от резолюцията:

0
12/11/2015 20:10:47
dodoff avatar dodoff 55 Точки

А в този случай удачно ли е да се ползва "Drop Shadow" (вместо "Bevel & Emboss")?

0
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

За вашия случай, с подходящи настройки и Drop Shadow и Bevel & Emboss и Outer Glow могат да изглеждат еднакво. Най-много контрол имаме обаче в Bevel & Emboss.

Ако целта е да има сянка на рамката само от вътрешната страна, откъм картината, без да хвърля сянка на стената, няма да стане без допълнителна маска или слой.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.