Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DanielaManolova avatar DanielaManolova 25 Точки

http://prikachi.com/images/678/8457678L.png

6
wolfstr33t avatar wolfstr33t 21 Точки

Eto go i moqt photo minion
Sledvashtata zadacha ot PIZZA da napravim SVETLIN NAKOV :D 


 

5
11/11/2015 16:38:11
Marsela avatar Marsela 26 Точки

Един Шоп и от мен :)

3
11/11/2015 16:57:41
AntonPetrov avatar AntonPetrov 491 Точки

Това май не е за тук? Зъбите и косата  добре, но лицето стои доста изкуствено. Особено горната устна. Съветът ми е да върнете малко от естествения детайл и да си поиграете с Dodge&Burn, за да не стои така плоско.

Поздрави!

3
nina75 avatar nina75 143 Точки

12
AngelSky avatar AngelSky 176 Точки

Ето го и моя опит за рисунка на миньон с една от любимите ми напитки... heart

3
pupence avatar pupence 73 Точки

7
nadya_vt avatar nadya_vt 12 Точки

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.