Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

radi81 avatar radi81 43 Точки

Мисля, че е крайно време да има обратна връзка за неоснователни отрицателни оценки. Въпросът е напълно нормален, понеже няма информация в сайта, ето например аз също така също се интересувам кога започва нивото. 

Също бих искала да знам кога ще излезе класирането от изпита на 08 ноември. 

За тези, които заместват програмирането с писането на отрицателни оценки - подобни "оценки" не ме касаят. Но много моля г-н Наков да преосмисли дали си заслужава да се даде и 1 % оценка за подобни неградивни дейности  и дали не би трябвало подобно поведение да бива санкционирано вместо поощрявано с бонус в крайния резултат от изпитите. Дори си позволявам да изпратя линк към коментара ми.

4
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Мисля,че въпроса на колегата има отрицателен вот,понеже са неща,които всеки който се интересува може да ги намери.Първо,във форума е коментирано,кога започва курсът.Второ,има търсачка,иначе казано,негативния вот е породен от това,че всеки ден,хората се сблъскват с мързела на колегите си.Едни и същи неща се дъвчат стотици пъти.Давам още няколко примера,как може да се разбере датата : 

1) Да се погледне графика на залите.

2) Да се обади на телефона за връзка със Софт Уни.

3) Да се погледнат често задаваните въпроси.

От части съм съгласен,че системата за отрицателния вот,мисля,че може да се преосмисли.Понеже не е едно и също,като тежест,нещо да ти хареса и да дадеш положителен вот и това да дадеш негативен,такъв.

Курсът започва на 16-ти Ноември.Останалите подробности,колегата,може да провери в често задаваните въпроси.

 

0
radi81 avatar radi81 43 Точки

1.  В кой график би трябвало да си погледнем аз, колегата и всички останали при положение че няма обявен активен курс към момента?

2. Телефонът замества ли форума и защо има такъв тогава?. Ако не забелязвате въпросът е насочен не само към дата на започване, а и към подробности, свързани с впечатления относно протичането на цялото ниво.

3. В често задавани въпроси няма тази информация.

А и от къде на къде някой ще поставя отрицатени оценки за щяло и нещяло?? Аз дори не смея да задам въпрос тук откакто усехит обстановката, въпреки че измислени отрицателни оценки не ме интересуват.

Мислите ли, че всичко е ОК?

0
09/11/2015 23:25:54
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Ето го графика на залите : https://softuni.bg/home/schedule .Далеч съм от мисълта,че не са ви споделяли за това на лекциите.

Подробности има тук : https://softuni.bg/curriculum , https://softuni.bg/trainings/courses#fundamental-level и на още много места.В често задавани въпроси има достатъчно изчерпателна информация : https://softuni.bg/faq ( скролнете с мишката,така че слайдъра да достигне половината.От там започват въпросите,след като сте приети.).За впечатления никъде не е запитано във въпроса на колегата.Идеята е просто да се положи труд,преди да е зададена темата.Причините са,че се припокриват въпроси,които вече са обсъждани,създава се работа на модераторите и т.н.Мисля,че схванахте идеята.Нищо лошо нямам против вас.Не се заяждам,искам да ви покажа,че когато човек иска да открие информация,той го прави.Пък и смятам,че структурата на сайта е доста добре създадена и лесно може да се намери,това,което се търси,стига разбира се,човек да има желание.

2
09/11/2015 23:34:52
aanguelov avatar aanguelov 219 Точки

За мен е малко по-странен факта, че започвате директно с курса по ООП, заедно с предишното ниво Фундаменталс. Ясно е че се пестят ресурси по този начин, ама ще си е малко тегаво от ProgrammingBasic директно в OOP. Дано от ръководството да са съобразили програмата на курса.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.