Въпрос към стипендиантите

Здравейте, колеги! 

Обръщам се към тези от вас, които вече са напреднали в обучението си в СофтУни и са стипендианти. Аз започнах курса Programing Basics през септември и тази неделя се проведе приемният изпит. С радост мога да кажа, че се справих добре и получих мейл, че мога да кандидатствам за стипендия, като изпратя CV и CL. Като разгледах по-подробно информацията относно стипендиантите в СофтУни, видях, че това е една наистина страхотна възможност да се развиваш и едновременно с това да помагаш на другите в тяхното развитие, както и да бъдеш част от колектива. Но като всяко такова отговорно начинание, е доста времеемка задача. Въпросът ми към вас е колко време горе-долу отделяте, да кажем - седмично, за да изпълните вашите задачи като стипендианти и в какво точно се изразяват вашите отговорности? Защото в момента съм студент и в друг университет, където програмата ми също е натоварена, а и тук започваме с по-интензивните курсове. А не искам да пренебрегвам задълженията си като стипендиант и да подвеждам останалите от екипа. За мен е важно, когато се захвана с нещо, да го върша качествено. Именно затова се чудя дали ще успявам да съвместявам нещата. Ще се радвам тези от вас, които вече са преминали през това, да споделят своя опит. Всякаква информация ще бъде от полза.

Благодаря ви предварително! :)