Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

borislavml avatar borislavml 368 Точки

Въпрос относно плащането == записването за ниво 1

Здравейте колеги,

питането ми е относно процедурата по записване на първо ниво. Слд като сме платили по банков път (а и не само) нужно ли е да дойдем и до университета за да се запишем, и там по някакъв начин. Направи ми впечетление, че в профила ми статуса на плащането е успешно, което означава, че в системата на СофтУни плащането ми е отразено,но все пак исках да зная дали не  е нужно и записване на място. Да не стане някой феил! Съжалявам ако въпроса се повтаря, но не успях да открия подобно питане из темите.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ако си платил по банков път, трябва да изчакаш да пристигнат парите и някой от СофтУни да ги нанесе в твоя акаунт (това се прави в момента на ръка) и тогава ще ти бъде отразено плащането. Семестърът започва на 7 май и ще получиш покана за първото занятия по мейла. Не е нужно до тогава да идваш до СофтУни.

0
borislavml avatar borislavml 368 Точки

Благодаря много за разясненията. Подозирах, че стоят по този начин нещата и едва ли в 21-ви  век ще ни карате да идваме да се "картотекираме" , както за съжаленеи се процедира във всчики учебни заведения по нашите географски ширини. Все пак бях длъжен да питам. :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.