Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Valyo93 avatar Valyo93 0 Точки

Ментори и чекиране

Здравейте.Не зная до колко въпроса ми е на място,но не зная къде или на кого да пиша.В курса Programming Basics от 5ти декември съм,но не ми стана ясно как точно стоят нещата с менторите и аз ли трябва да отида при някого или някой ще ми пише на мен,пиша тук защото видео от лекцията все още не виждам,а там имаше 2 мейла на които да пиша и затова така... А другият ми въпрос е относно присъствието на лекцийте как точно се "чекира" или как точно се случва това нещо.

 

Извинявам се за въпросите ми ,но просто не ми стана много ясно по време на лекцията. 

0
Общи приказки
Innos avatar Innos 419 Точки

Доколкото ми е известно студентите от ниво Programming Basics няма нужда да се чекират, това е за студенти които са във във модул Fundamentals и нагоре (чекирането изисква или да ти е даден чип или да си регистрирал твоя, а от ресурсна гледна точка не изглежда много валидно да се прилага за basics), така че това не трябва да те притеснява за този курс.
Въпроса с менторите, трябва да имаш автоматично разпределен ментор който можеш да видиш под менюто Екипна работа (След като си се логнал, посочваш на иконката на профила ти горе в дясно и един от изборите в отварящото се подменю е Екипна работа), обикновено менторът ще се свърже с хората от групата си, но аз ти препоръчвам да не чакаш, а да го потърсиш ти, името на екипната работа е името на ментора Ви а с името му можеш да го потърсиш през търсачката на сайт-а и да видиш контактна информация в профила му.

1
Valyo93 avatar Valyo93 0 Точки

Благодаря ти, наистина много за изчерпателния отговор! 

0
LittleZombie avatar LittleZombie 30 Точки

Здравей! Може и вече да си намерил ментора си, но ако не си искам само да вметна, че на лекцията на 13-ти ни споменаха, че има хора, които не са разпределени и съответно нямат ментор. Но пък за сметка на това още на следващата лекция можеш да се обърнеш към някой от присъстващите менторите(такива винаги има) и общо взето да си избереш някой от тях. И вече допълнително ще се разберете по какъв начин ще комуникирате и изобщо обменяте информация.

0
Valyo93 avatar Valyo93 0 Точки

Привет, бях на лекцията и говорих с човека който водеше лекцията и той ми каза да говоря по телефона или да пиша мейл на софт уни, аз им писах но още нямам отговор ще изчакам още 2-3 дни и ще им се обадя, той каза че единият вариянт е да ми изберат те, другият е да избера аз.  Радвам се, че писа, благодаря ти. Щом имам новини ще ви съобщя какво се е случило. . :)) Благодаря. 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.