Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

rysti_mcgregar avatar rysti_mcgregar 1 Точки

Problem with c#

Здравейте колеги искам да попитам когато напиша някоя програма и я сейфам със "Save Project.cs As" ми я сейфа. Но когато я отворя на другия ден да речем и още с пускането на програмата искам да я компилирам нищо не се случва. Не ми е позволено менюто DEBUG--> START WITH DEBUGGING  И  START WITH DEBUGGING, моля помагайте.

0
Programming Basics
ihristov22 avatar ihristov22 28 Точки

И аз имах този проблем. Пробвай да изключиш от настройките защитата на антивирусната програма. При мен го правеше Аваста и затова винаги я спирам временно, когато трябва да ползвам Студиото. Успех.

1
rysti_mcgregar avatar rysti_mcgregar 1 Точки

Благодаря ти колега за отговора, но въпроса ми е друг аз като отворя проекта със Студиото нямам проблем с антивирусната, отваря си ми всичко както трябва, кода си го има всико си е наред, но просто не мога да го компилирам. Трябва да го правя по трудния начин, да маркирам всичко, да копирам, да затварям проекта, и после да отварям нов и като го пейстна, чак тогава си работи, а би трябвало да има по лесен начин. 

0
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

Не може да очакваш да отвориш текстови файл (.cs е текстови файл) и той да тръгне без проблеми. В един C# Console Application има няколко файла с метаинформация, без които не може. Съветвам те просто да запазваш промените с CTRL + S, така ще запази целия проект. След това отвори solution-a (.sln) и си разцъквай сейвнатите проекти от там.

Visul Studio solution-ите oбикновено са в Users > Documents > Visual Studio > Projects

1
14/12/2015 21:04:40
rysti_mcgregar avatar rysti_mcgregar 1 Точки

Добре колега сега направих както каза, програмата ми се компилира обаче не излиза никакъв код. Стои един син прозорец и това е все някак трябва да се получи.

0
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

Moже ли скрийншот на синия прозорец? Ако е това, което подозирам, че е, виж дали отнякъде можеш да откриеш Solution Еxplorer и от там цъкни два пъти върху проекта.

0
rysti_mcgregar avatar rysti_mcgregar 1 Точки

Еее стана така колега .. със Solution Еxplorerа се получи благодаря ти много.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.