Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

naskoni avatar naskoni 68 Точки

Проверка на домашно - проблем в системата

Здравейте,

Опитах се да оценя едно домашно, написах коментар и оценка и след потвърждаване ме връща на същата страница. След проверка в страницата на курса се оказа, че имам няколко оценени домашни. :)

Тагове:
0
Java Web Development
b.yordanov avatar b.yordanov 146 Точки

Не знам дали тук е правилно да се пише, но мисля, че ще е добре да има и обратна връзка в коментарите към домашните, нещо като отговор.. или аз не съм го видял.

0
naskoni avatar naskoni 68 Точки

Можеш само да оцениш коментара като коректен/некоректен, полезен/неполезен. Друга опция няма.

0
denka avatar denka 52 Точки

Здравей,

Има някакъв проблем със системата. Същата тема я има в курса по Програмиране с Линукс. Като натиснеш submit и праща оценката, ама не ти зачиства коментара. Иначе ако дръпнеш домашното след като си субмитнал (нищо, че коментара си седи), домашното е вече друго. Хората се оплакаха, че са получили оценки на чужди домашни.

Прдполагам, Софт Уни действат по въпроса.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.