Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

Вече имам 130 кредита, а сега какво?

Привет колеги,
 

Предлагам в тази тема да има информация относно това какво следва за хората, които имат нужния брой кредита за завършване. Аз бях изпратил мейл с подобно запитване и ми се отговори, че завършването става след като се съберем 20-30 човека с по 130 кредита и тогава ще ни се прати мейл с повече информация. Това, което се чудя е дали ще има нещо като церемония с връчване на дипломите ни и тоги? :)

 

Ще се радвам ако някой от екипа на СофтУни сподели повече инфо.

2
Въпроси за SoftUni
Shirdor avatar Shirdor 131 Точки

Доколкото знам за диплума се учи една година в университетс който те работят

-2
Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

Говорех за димплома/сертификат от СофтУни, а не от акредитиран университет.

0
Ivaylo.Goranov avatar Ivaylo.Goranov 68 Точки

Ами следва да почерпиш.laugh Не знаеш ли, че такъв е регламента.smiley

8
Ivaylo.Il avatar Ivaylo.Il 226 Точки

Ееее дано изчакат до 13 март да се включа и аз ;)

0
pepster avatar pepster 69 Точки

Не мисля, че е много ок да се изчакат още 20-30 човека. За да се прави някаква церемония - ДА,  но за да си вземеш сертификата от СофтУни, НЕ мисля че е добра идея. Всеки си има своето темпо и след като някой е преценил, че може да ускори своето обучение и да положи повече усилия за да приключи по-рано - мисля че е редно и да си получи "наградата" (така де сертификата от СофтУни по-рано). Аз лично това се опитвам да направя и когато стигна 130-те кредита въобще няма да ми е приятно да ми кажат хайде изчакай още да посъберем малко хора и тогава ще си получиш сертификата. 

Хайде сподели когато получиш някакъв резултат, че рано или късно, надявам се всички ще стигнем до този момент. 

3
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Едва ли ще има проблем да помолиш да ти отпечатат сертификата и да отидеш да си го вземеш от рецепцията. Може би ще те помолят все пак после да дойдеш на церемонията, когато се съберат тези 20-30 човека :) И хайде по-бързо се събирайте 30тина човека, че и аз чакам церемония :D

1
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Знам че въпросът ми е малко оффтопик, но все пак е свързан с дипломирането.

Понеже за първия випуск Advanced C# курса не беше предвиден в програмата и ни задължиха да се явим за изпит за него почти в края на задължителната програма искам да попитам:

Целия курс ли трябва да караме, с домашни, проверки на домашни, отборни работи или можем само да се явим на изпит и оценката ни от изпита ще е 100% от крайната за курса?

0
Abraxas avatar Abraxas 47 Точки

Аз бях отворил тема за това. Колеги ми отговориха, че са писали да ги включат. Писах и аз да ме включат и ми пратиха имейл, че съм вкаран в курса и че оценката ще ми е сформирана само от изпита. Така че, явно не е нужно целия курс.

2
19/02/2016 10:23:24
byclops avatar byclops 126 Точки

130 кредита достатъчни ли са за сертификата, или има изисквания и за упех?

0
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Достатъчни са 130 кредита. Успех над 5 е нужен за отделните сертификати.

2
Jean1 avatar Jean1 3 Точки

Да попитам как се събират всичките 130 кредита ? Защото като смятах от модулите ( 6 + (3 х 36 )) излизат 114. От къде се изкарват другите 16 кредита?

0
byclops avatar byclops 126 Точки

От отворени курсове, по твоя преценка

1
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

2-3 пъти в годината ще организираме церемония по дипломирането. Изчакваме да се съберат поне 20-тина души за първито дипломиране. Иначе в профила ти излезе ли ти дипломата?

4
Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

В профила ми, в секцията "Сертификати" все още не се е появила.

0
Ivaylo.Il avatar Ivaylo.Il 226 Точки

Та и аз съм със 130 и сега какво ? В сертификати все още не се е появило.

PS. Може би е редно да поясним, че в тази тема сме хора от 1вия випуск и сме спрямо стария план за кредитите

0
25/03/2016 16:51:38
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.