Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ognyan_Stanoev avatar Ognyan_Stanoev -2 Точки

Кандидатстване - времетраене на курса?

Здравейте, имам желание да се запиша на курса "Programming Basics", но съм малко объркан от датите на приключването му. В тази статия https://softuni.bg/blog/join-programming-basics пише, че курсът, който започва на 20 февруари, завършва с изпит на 14 август. След това при кандидатстване в университета от главната страница виждам, че следващия курс "стартира на 26 март 2016 и ще продължи 4 месеца. След него, на 14 август 2016, ще се проведе и приемният изпит". Т.е. и този от февруари и този от март завършват на една и съща дата? За всички предишни курсове "Programming Basics" виждам продължителност от 2 до 3 месеца. Има ли някаква разлика при времетраенето при записване на курса, започващ от 26 март или има грешка в сайта?
 Благодаря

0
Въпроси за SoftUni 21/02/2016 13:59:48
nadqkriova avatar nadqkriova 1 Точки

Здравей, и аз открих много неточности, но в крайна сметка истината е в програмата, която можеш да намериш като цъкнеш на Обучения-->Programming Basic - февруари 2016--> На първа Тема в Материали ще видиш програмата, разбира се за новия курс, но можеш да сметнеш часовете и от там да прецениш, коя е вярната информация. До колкото аз разбрах нивото е 2 дни в седмицата по 6 часа в рамките на 2 месеца, като трябва да отделиш време за домашни и допълнителни срещи с ментор! Ако е само един ден в седмицата по 6 часа съответно ще продължи 4 месеца.

0
22/02/2016 17:32:59
slavpetroff avatar slavpetroff Trainer 155 Точки

Здравей ! Неточностите, на които си попаднал, са в следствие на това, че програмата на Programming Basics бе променена преди 2 инстанции.Казвам 2, но реално е тази която в момента тече, тъй като от събота започна втората инстанция.Явно информацията, която четеш е за предходния формат.Той беше 3 месеца, а сега се удължи периода с 1 месец, т.е , ако запишеш в момента, обучението ти ще продължи 4 месеца.Надявам се да съм бил полезен.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.