Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

gudov avatar gudov 274 Точки

[Java Basic] Добри български видео уроци

Здравейте. Случайно попаднах в интернет на доста готин плейлист за Java. Пича, който снима клиповете решава и задачи от книгата на Наков за Java и така, може да ви е полезно laughing

Ще започна с линк към цялостната програма с Java курсове и уроци за обучение по професия "Java програмист" в СофтУни.

 

Ето и плейлиста.

Също в канала на Vladislav Rashkov има още доста неща за Java и като цяло за програмиране.

Още една серия от видео уроци по Java - nau4i.me

===================================

Уроци с английско съдържание:

===================================

Код на Java игри и задачки(без видео) тук

===================================

Eclips - shortcuts

 

Споделяйте линкове към други уроци, ако знаете такива, за да ги съберем на 1 място.

Тагове:
30
Java Advanced 04/09/2017 23:01:23
aslv1 avatar aslv1 304 Точки

Поздравления за темата.

Тук също има уроци за Джава.

2
gudov avatar gudov 274 Точки

Ще ги сложа в поста да са на по-нагледно място.

1
koce555 avatar koce555 41 Точки

Здравейте колеги!

Благодаря на автора на този пост! За жалост до този момент няма създадени качествени уроци на Български език за Java. Така че тези които в момента ще бъдат записани от СофтУни ще са първите такива, за което трябва да сме много признателни на Светлин Наков! 

Аз лично съм наистина голям фен на видео уроците като цяло и за това създадох и такава група във Facebook и ви каня всички в нея, разбира се ако харесвате видео уроците като средство и източник за учене. За мен лично това е най-доброто. Ето и линкче към груптата ни:

https://www.facebook.com/groups/VideoLessonsBulgaria/

Тя е за всички фенове на видео уроците на Български език и в нея има линкове към всички сайтове за видео уроци на Български. Ако все пак знаете някой сайт който сме пропуснали може да го добавите.

--------------------------

ПОКАНА за всички студенти от СофтУни към настоящият Java курс:

Каним всички да се присъединят в Java групата към предстоящият този месец в SoftUni курс по Java. Така всичко което обсъждаме във facebook и е свързано с Java ще ни е на едно място.
https://www.facebook.com/groups/SoftUniJava/

2
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Изглежда полезно, пичът се е постарал. Единствено много дразни липсата на подравняване на кода. Направо получавам диария като видя някой да пише така. В СофтУни много ще ви гоним да пишете кадърно.

5
beBoss avatar beBoss 507 Точки

Човек като му погледне набързо и останалите уроци дали за JAVA или дори OOP на PHP се вижда, че проблема е доста сериозен...

1
vanina_nenova avatar vanina_nenova 8 Точки

Бих искала да попитам дали видеата към лекциите ще бъдат качени в системата?

0
Dekameron avatar Dekameron 481 Точки

Винаги се качват видеа от лекциите, тъй като това е единствения начин, ние, които сме се записали онлайн обучение, да се обучаваме smile

4
vanina_nenova avatar vanina_nenova 8 Точки

И аз това очаквам :) В случая при теб показват ли се такива за първата лекция или аз недовиждам (което не е изключено laughing) ? Питам, понеже виждам, че вече се пишат домашни и явно тази лекция е минала...

0
Gerry.M avatar Gerry.M 17 Точки

Не е минала. Първата лекция е днес от 18 до 22 , просто домашното е качено в системата, за да може тези, които са се подготвяли през празниците да си го напишат :)

0
bytemen avatar bytemen 12 Точки
Много благодаря за поста :)!
1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.