Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

alexandra_ruseva avatar alexandra_ruseva 24 Точки

[Team building] Хайде да се запознаем 2016

Христос Воскресе!

Като голям почитател на курсовете на SoftUni на тема дигитален маркетинг осъзнавам, че едно от най-ценните неща на такъв род обучения е различните хора, с които се срещаш. И тъй като този път пропуснах възможността да се запиша присъствено, бързам да инициирам виртуално запознанство с вас и създаването на мини общност, в която да обменяме опит и резултати по време на обучението. 

Аз се казвам Александра и началото на моята кариера в дигиталния маркетинг беше поставена на точно един такъв курс тук, в SoftUni, само преди три месеца. Наученото ми даде кураж да отворя собствена агенция за маркетинг в социалните мрежи, но сега имам голяма нужда от обучение в сферата на SEO и Google AdWords, че съм я закъсала :) И ето ме тук. 

Ще се радвам да разбера вие защо сте тук, а може би и кой ще е сайтът (facebook страницата), върху който ще си правите домашните (дано не се сметне за реклама)

Поздрави!

 

Тагове:
12
Digital Marketing & SEO
Yanap avatar Yanap 2 Точки

Здравейте и от мен!

Казвам се Илияна Попова и съм завършила маркетинг, но преди доста време. Тогава технологиите тепърва навлизаха, фейсбук все още не съществуваше, а също и много други социални мрежи. Всичко, което се говори на курса ми е много интересно, а също и много ново (да не кажа съвсем). Аз не посещавам курса он-лайн, този път успях да се вредя да съм на място, в залата :)

Имам агенция за превод и легализация и целта ми чрез този курс е нейното популяризиране.

Много ми харесва идеята на Александра да се запознаем, браво!

Усмивки на всичкиии :)

 

1
mimeto92 avatar mimeto92 2 Точки

Здравейте, казвам се Мария. Записах се на този курс, защото много от нещата ми трябват и ще ми трябват за работа. Въпросът е, че нямам сайт и в момента мисля дали да попитам шефа ми да работя върху някой от служебните или да използвам някой от тези, които предлагат колегите. Друго, което ме притеснява е, че съм много натоварена в момента, защото си правя и дипломната работа (читалищен сайт), и силно се надявам да мога да съчетавам всички неща и да се справям с домашни, работа и отделно другите неща, които имам да правя с дипломната. 

1
04/05/2016 18:36:17
Tairih avatar Tairih 26 Точки

Здравейте. Аз съм Ники. До всичко, с което съм се занимавал, няма нищо общо с IT сектора! (народни танци, карвинг - декоратор, тонрежисура и звукозапис). Като хоби photoshop, html, css малко wordpress. И понеже ми беше хоби и нещата спираха до срещане на първите трудности. Но SoftUni ми дава надежда, че може да преоткрия себе си и да се реализирам в IT сектора. Курсът и методиката на преподаване е много френдли и е в крак с времето. Надявам се това да е нов етап от живота ми. Та това беше краткото ми представяне. По същество:

Имам редица блогчета, които си седят  в пространството. Аз ще работя върху блог-а на "бизнеса ми" :

http://shkola-alenbojur.blogspot.bg/

Ако някой няма страничка и я е окъсал мога да предложа:

- http://bulgariancarvingclub.blogspot.bg/

- http://kitchenconfidentiall.blogspot.bg/

- http://grillsmoker.blogspot.bg/

Ии... това е. Пуснах заявка за групата във фейса. Надявам се скоро да ме включите към голямото семейство.
И нека Наков бъде с нас! ;)

1
yaniyanakiev avatar yaniyanakiev 0 Точки

Здравей Ники,

Казвам се Яни и посещавам курса по Digital Marketing&SEO в момента към SoftUni.

За съжаление нямам собствен сайт и ако си ОК, може ли да работя по някой от двата?

Благодаря ти много предварително!

Поздрави и успех,

Яни

0
Tairih avatar Tairih 26 Точки

Здравей! Няма никакъв проблем, затова съм ги предоставил ;) . Само си избери :)

0
HristoBabrikov avatar HristoBabrikov 9 Точки

Здравей Ники. Казвам се Христо, приятно ми е да се запознаем. Радвам се че има толкова готини и позитивно настроени хора в курса. Понеже и аз не разполагам със собствен сайт, някой от горе посочените блогове свободен ли е и би ли го предоставил за изработката на курсовата работа.Благодаря предварително :)

0
marto.kenarov avatar marto.kenarov 3 Точки

Здравейте,

казвам се Мартин и работя като програмист. Записах се в този курс защото имам страница за един мой проект, с който се занимавам в свободното си време, която искам да популяризирам. Страницата ми е http://www.nextwallet.io . Пък и смятам, че ще ми е интересно да науча повече неща за дигиталния маркетинг.

Поздрави,
 

2
darina.raycheva avatar darina.raycheva 2 Точки

Здравейте и от мен.

Казвам се Дарина. Работя в Marketing & Sales отдела на Legion Run :). Съжалявам, че малко излизам от темата, но понеже закъснях малко с домашното, сега не мога да го дръпна вече. Някой може ли да ми прати файла. Доколкото виждам срока за него е до 13/05 или се бъркам?

Предварително благодаря.

Успешен курс на всички :)

Поздрави

1
galinov avatar galinov 64 Точки

Здравей Дарина,
връзките към домашното вече са обновени. Относно срока - няма краен срок за предаване на домашното. Домашните няма да бъдат проверявани, но ще ги ползвате за дипломния проект.

Поздрави!

0
bilyanar avatar bilyanar 3 Точки

 

Привет и от мен,

Казвам се Биляна и от 4 години се занимавам с дигитален маркетинг. 

Имам опит във всяка една от активностите на сферата, но никога не съм се занимавала със същинското SEO. В предишните компании тази дейност беше изпълнявана от външна агенция и аз следях само основните KPI-и, но сега ми се налага.

Част съм от един FinTech стартъп, който се занимава със социално предприемчаство - Klear. Ние изграждаме първата Peer-to-Peer lending платформа, в която ще свързваме директно хората със спестявания с хората, които се нуждаят от средства. Нещо като Uber или AirBnB на финансите :)

Освен това искаме да предоставим напълно безплатно съвети и инструменти, с които да помогнем на хората да взимат по-разумни решения за парите си.  

Тук отново се грижа за маркетинга и понеже не ми остава време да наваксам с новостите, реших, че курсът ще ми бъде много полезен и за това :)

Надявам се да бъде полезен и на вас и ще се радвам да се запознаем и лично.

Биби

 

1
06/05/2016 20:22:59
ViktoriyaGrozdanova avatar ViktoriyaGrozdanova 4 Точки

Здравейте и от мен,

Аз съм Виктория Грозданова и съм архитект. Работя като архитект в проектантско бюро и съм съосновател на стартираща компания за колективно финансиране на сгради BuildFunding - www.buildfunding.bg . От известно време се интересувам от маркетинг - оказа се, че и при маркетинга се изисква творчество и креативност, както и при архитектурата :) Наученото от курса смятам да прилагам върху платформата BuildFunding.

Пожелавам ползотворна работа и успех на всички :) 

3
Veronika818 avatar Veronika818 3 Точки

Здравейте!

казвам се Вероника. Занимавам се професионално с маркетинг и най-естественото нещо е да развия професионалните си умения в областта на дигиталния маркетинг. Много се радвам, че ще мога д аобменям знания и впечатления с по-опитни от мен хора. :)

1
KaloyanYordanov avatar KaloyanYordanov 8 Точки

Здравейте, колеги!

Радвам се, че можем да се запознаем, макар и само онлайн (за момента :) ). Аз съм Калоян, собственик съм на escape room Hour Escape и съм тук, за да се науча как да подобря сайта си :) Поздрави и доскоро!

Калоян

 

2
LenaB avatar LenaB 112 Точки

Страхотна идея, вече знам какво ще подаря на мъжете вкъщи за следващия повод!

0
KaloyanYordanov avatar KaloyanYordanov 8 Точки

Здравей Лена,

Благодаря! Ако е с повод ни се обади предварително, правим персонализирани изненади :) Но все пак вземи и себе си, женската интуиция и наблюдателност са ценни:)

Поздрави,

Калоян

0
LenaB avatar LenaB 112 Точки

Здравейте, аз съм Лена, имам малък, семеен бизнес за управление на имоти на чужденци. По щастливо стечение на обстоятелствата наследих клиентите си преди време, после те ме препоръчаха на познати, които ме препоръчаха на познати...и така си работя успешно от доста време без онлайн присъствие. Но бъдещето е в нета и искам да развия бизнеса си и там.

Направих си сайт (базов е и приемам всякакви критики и съвети):

http://propertymanagementbg.eu/

Целта ми е да го развия по време на курса и да проследявам внимателно кое действие как се отразява на присъствието ми онлайн. Таргетът ми е фиксиран, целите ми са конкретни и съм любопитна как всичко приложено на курса ще се отрази в трафика и резултатите на фирмата.

Лекциите до момента са много интересни, но за мен не е изненада, помня лекторът с една от най-интересните лекции на първата Софтуни конференция.

Освен всичко друго помагам на един английски start-up, който развива софтуер за IP идентификация, нещо подобно на Google analytics, но малко по-конкретно и таргетирано, така че с този курс си обяснявам и някои интересни резултати там.

 

3
09/05/2016 18:18:53
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.